Platform
/
Kitap Paylaşım Rehberi
/
İlham veren Kitap Paylaşımları

İlham veren Kitap Paylaşımları

Sevdiğiniz kitapları çevrenize ilham vermek için paylaşabilirsiniz.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Okuduğumuz kitapları hem yakın çevremizle, hem de sosyal medya takipçilerimizle farklı yöntemlerle paylaşıp, domino etkisiyle kısa süre içerisinde binlerce insanın keyifle yeni bir kitap keşfetmesine vesile olabilirsiniz. BookSerf ile 5 yılı aşkın süredir hem fiziksel, hem de ilham aracılığıyla kitap paylaşımını 10.000'lerce insanın gerçekleştirmesi için geliştirdiğimiz tavsiyeler ile siz de en kısa zamanda kitaplığınızı spot ışık altında görebilirsiniz.

Kitaplarınız raflarda toz tutmasın

Başlangıçta, okuduğumuz kitabı her ne kadar saklamayı sevsek de, sevdiklerimize kısa süreli ödünç vererek onlar hakkında konuşmak için yeni vesileler oluşturmak harika. #EvdeKal'mamızın önemli olduğu dönemlerde ise aynı süreci bu kitap hakkında düşüncelerimizi paylaşarak gerçekleştirebiliriz. Okuduğunuz bir kitabı önerirken kurduğunuz cümlelerden, okuyan başka beyinlerle üzerine konuştuğunuzda hiç bakmadığınız açılardan o kitabı değerlendirmek sayesinde aynı kitaptan çok daha derin bilgileri su üstüne çıkartabilirsiniz.

Kendi Listelerinizi Yapın

Güzel havalardan, yaş gruplarına, bir yakınını kaybetmekten, yeni bir aile ferdi kazanmaya kadar hayattaki pek çok dönem için önerebileceğiniz kitap seçkileriyle listeler oluşturabilir, sadece en sevdiğiniz değil daha pek çok farklı açıdan kitaplarınızı gruplayabilirsiniz.

Kritik Okumalar

Bazen bir kitabı tamamen sindirmek için kendimizi yazarın yerine koyup, nelerin farklı olabileceğini de düşünmekten geçiyor. Bu sayede kitap yorumlarınıza yeni bir boyut kazandırabilir, kendi düşüncelerinizi de kitaptan farklılaşarak sunabilirsiniz. Aynı kitabı okuyan insanlar arasında hararetli konuşmaları en çok tetikleyen başlıklardan biri de bu kritik okumalar ve yazarın yerine senaryo değişiklikleri önermekten geçiyor.

Bitti Gitti Platform
Kitap Paylaşım Rehberi

Kitaplar güzeldir, paylaşmak ise fevkalade.

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim