Ajansımızın yeni elemanı

5

20 kişilik etkinlik ajansıyız. Yeni taşındığımız ofiste aylık konuşmalar düzenlemeye başladık. Bu etkinliklerde katılımcılara minik hediyeler üretmek için serigrafi etkinlik araştırması yaparken Bitti Gitti'yi keşfettik. Tüm bu pozlama ve baskı sürecini bizim yapabileceğimizi öğrendiğimizde çok sevindik. Serigrafi kitine pozlama ünitesi de eklenince baskı şöleni başladı .Lefkoşa'dan sevgiler.

13.2.2019

A4 Serigrafi Pozlama Ünitesi

Yüzlerce kalıp oluşturmak için

4.8
Puan
6
Referans
A4 Serigrafi Pozlama Ünitesi
9,650
TL

Yeni ev atölyemin demirbaşı

4,5

Mezuniyet hediyem olarak ailem evimde bir atölye kurmam için beni desteklediğinde, hiç düşünmeden ilk siparişim bu alet oldu. Bir süredir istiyordum zaten, tasarımlarımı dışarıdan pozlatmak fazla uğraştırıyordu. 7 aydır kullanıyorum ve her defasında istediğim sonuçları verdi. Kullanacaklara tavsiyem, her pozlama öncesinde cam yüzeyi güzelce temizlemeleri, çünkü ufak noktalar kalırsa tasarımda çıkabiliyor.

Tansu Y.

A3 de pozlanabiliyor

4

Çerçeve boyu olarak a4 belirtilmiş ancak tasarımım tam a3 kadar büyük değilse çerçeveyi yine de bu ünite ile pozlayabiliyorum. Daha büyük çerçeveler için de karton bantlayıp her bölgeyi eşit süre pozluyorum.

Mustafa C.
8.11.2017