Londra ziyaretim sonrasında

4,5

Bu yaz Londra'da bir arkadaşımı ziyaret ettiğimde bana serigrafi öğretti. Türkiye'ye döndüğümde devam etmek istedim, ben pek bilmediğim için arkadaşım benim için araştırdı. Bitti Gitti'yi de böyle keşfettim, tüm serigrafi ekipmanlarımı onlardan alıyorum. Pozlama aletinden çok memnunum, Londra'daki arkadaşımınkinden bile hızlı yapıyor pozlamayı. Bir kere evimi taşırken devredeki kabloları çıktı, ama mahalle elektrikçisi 25 TL'ye halletti. Evde serigrafi yapmak isteyenler için uygun bir alet.

11.4.2017

A4 Serigrafi Pozlama Ünitesi

Yüzlerce kalıp oluşturmak için

4.8
Puan
6
Referans
A4 Serigrafi Pozlama Ünitesi
11,200
TL

Yeni ev atölyemin demirbaşı

4,5

Mezuniyet hediyem olarak ailem evimde bir atölye kurmam için beni desteklediğinde, hiç düşünmeden ilk siparişim bu alet oldu. Bir süredir istiyordum zaten, tasarımlarımı dışarıdan pozlatmak fazla uğraştırıyordu. 7 aydır kullanıyorum ve her defasında istediğim sonuçları verdi. Kullanacaklara tavsiyem, her pozlama öncesinde cam yüzeyi güzelce temizlemeleri, çünkü ufak noktalar kalırsa tasarımda çıkabiliyor.

Tansu Y.

A3 de pozlanabiliyor

4

Çerçeve boyu olarak a4 belirtilmiş ancak tasarımım tam a3 kadar büyük değilse çerçeveyi yine de bu ünite ile pozlayabiliyorum. Daha büyük çerçeveler için de karton bantlayıp her bölgeyi eşit süre pozluyorum.

Mustafa C.
8.11.2017