Platform
/
Serigrafi Baskı Rehberi
/
Alışveriş Zamanı

Alışveriş Zamanı

Evde harikulade tişört ve çanta baskıları için gerekli tüm ekipmanlar.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Evinizde rahatlıkla profesyonel seviyede serigrafi baskılar yapmak için geliştirdiğimiz serigrafi ekipmanları.

Serigrafi Haritası ile size en uygun serigrafi kitlerine ulaşabilirsiniz.

Serigrafi Baskı Çerçeveleri

Serigrafi Baskı Çerçeveleri

A5,A4,A3 boyutlarında tasarımlarınızın tam sığacağı, yanlarında güvenli boşlukların da bırakıldığı ahşap çerçeveler. Hem kumaş boyasını rahatlıkla geçirecek, hem de muazzam detaylar elde edebileceğiniz sık dokulu ipek ile gerilmiştir. Tasarımınız çerçeveye pozlanır ve baskıya hazır bir şekilde size gönderilir.

Pozlanmış Serigrafi Çerçeveleri

Sade Serigrafi Çerçeveleri

Serigrafi Ragleleri

Serigrafi Ragleleri

Boyanın serigrafi kalıbı üzerinde eşit dağılmasını sağlayan ahşap serigrafi ragleleri. Çerçeve boyutuna göre kolayca hareket etmesi için 2-5cm lik boşluk olacak şekilde Bitti Gitti Serigrafi Çerçeveleri ile orantılı tasarlanmıştır. Eğer aynı anda birden fazla renkte baskı yapmayı planlıyorsanız süreci hızlandırmak için ikinci bir ragle çok yardımcı olacaktır.

Ragle Seçkisi

Su bazlı kumaş boyaları

Su Bazlı Doğal Kumaş Boyaları

Serigrafi baskının vazgeçilmezi, kokusuz su bazlı doğal kumaş boyaları. Baskı sonrası hava ile kuruduktan sonra ütü ile pamuklu ayarında 30 saniye ısı ile sabitlediğinizde hiç ele gelmeyen, yıllar boyu canlılığını koruyan baskılar elde edebilirsiniz.

Plastisol gibi kimyasal bazlı boyalara göre kumaş üzerinde ek tabaka oluşturmayıp, ipekleri boyadığı için çatlama ve sökülme gibi eskime problemleri yaşanmaz.

Yastık kılıfı ve çocuk giysileri için baskılarda kullanılabilir. Su ile temizlenir.

Kumaş Boya Seçkisi

Serigrafi Baskı Kiti

Serigrafi Baskı Kiti

Tek bir serigrafi çerçevesi ile pek çok farklı tasarım için kalıplar oluşturmak istiyorsanız Serigrafi Kit'leri tam size göre. Işığa duyarlı emülsiyon ve çözücü pasta ile aynı çerçevede farklı kalıplar oluşturabilirsiniz. En hızlı üretimler için serigrafi kitleri seçtiğiniz 3 ana renk kumaş boyası ve ragle ile birlikte geliyor.

Serigrafi Kit Seçkisi

Baskıya hazır serigrafi kiti

Baskıya hazır serigrafi kitleri

Tek bir tasarımı yıllar boyu baskıya hazır halde teslim almak için farklı boy alternatifleriyle mini serigrafi kitleri. Tasarımınızı göndermenizle, baskıya hazır serigrafi kalıbınız seçtiğiniz ana renk kumaş boyası ve ragle ile birlikte.

Mini Serigrafi Kiti Seçkisi

Serigrafi pozlama üniteleri

Serigrafi Kalıbı Pozlama Üniteleri

Kendi serigrafi kalıplarınızı oluşturmanın çok daha pratik ve verimli yolu için güneşle pozlama ölçer ve UV pozlama ünitesi birebir. Evinizde serigrafi kalıp üretimini yüksek verimlilikte yapmak için pozlama ünitesini geliştirdik. Sadece 3,5 dakikada tasarımınızdan serigrafiye hazır kalıplar oluşturabilirsiniz.

Pozlama Ünite Seçkisi

Bitti Gitti Platform
Serigrafi Baskı Rehberi

En doğal ve kalıcı baskı yöntemi serigrafi baskıyı evinizde gerçekleştirebilirsiniz.

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim