Alışveriş Zamanı

Evet serigrafi tekiğini öğrendik, neler yapılabileceğini gördük. Eminim senin de aklında en yakın zamanda üretimine başlayabileceğin tasarımlar canlanmıştır. Bitti Gitti'de evinde keyifle serigrafi yapabilmen için gerekli tüm malzemeleri üretiyoruz. Başlangıç kitini alarak hızlı bir giriş yapabilir, tasarımların çeşitlendikçe her zaman ek ragle, çerçeve ve boyalar temin edebilirsin. Evinde daha kapsamlı bir üretim yapmak istiyorsan, kişiye özel tasarlayıp ürettiğimiz pozlama üniteleri hakkında bize yazmayı unutma!

Her şey tek bir çerçeve ile başlıyor, sonrasında ömür boyu kullanmaya hazır serigrafi baskı deneyimi seninle.

Çerçeveler

Serigrafi Çerçeveleri

A5,A4,A3 boyutlarında tasarımlarınızın tam sığacağı, yanlarında güvenli boşlukların da bırakıldığı ahşap çerçeveler. Hem kumaş boyasını rahatlıkla geçirecek, hem de muazzam detaylar elde edebileceğiniz sık dokulu ipek ile gerilmiştir. Tasarımınız çerçeveye pozlanır ve baskıya hazır bir şekilde size gönderilir. 3x3m'ye kadar her boyutta çerçeve üretimi yapabiliyoruz. Özel siparişleriniz için bize yazabilirsin.

Çerçeve Siparişi

Ragle

Serigrafi Raglesi

Ahşap tutma yeri ve dümdüz lastiği sayesinde yıllar boyu yanından ayırmayacağın sağlam ve keyifli ragleler. Hepsi atölyemizde keyifle üretiliyor. Çerçeve boyutuna göre kolayca hareket etmesi için 2-5cm lik boşluk olucak şekilde özel üretim. 5cm,10cm,20cm,30cm lik ragle seçeneklerimizden dilediğini seçebilir veya özel bir uzunluk için iletişime geçebilirsin. Başlangıç olarak tek ragle ile uzun süre baskılar yapabilirsin. Eğer birden fazla renkte baskı yapıyorsan süreci hızlandırmak için ikinci bir ragle çok yardımcı olucaktır.

Ragle Siparişi

Boyalar

Kumaş Boyaları

Kumaş boyalarını doğal pigmentlerle karıştırıyor ve fevkalade renkler üretiyoruz. Inkuin kumaş boyaları bazı güvencesiyle kalıcı, ele gelmeyen ve kolay temizlenen doğal boyalar her türlü kumaşa uygulanabilir. 350ml ve 500ml lik cam kavanozda serigrafi baskıya hazır.

Boya Siparişi

Serigrafi Baskı Kiti

Serigrafi Baskı Kiti

Serigrafiye hızlı başlangıç yapmak istiyorsan bir a4 çerçeveye sığacak tasarımını pozlanmış bir şekilde, seçtiğin renk 350ml boya ve bir adet ragle ile kit halinde alabilirsin! Bir adet bez çanta ve boş beyaz özel kesim tişörtümüz de ilk baskını yapman için Bitti Gitti'den hediye!

Kit Siparişi

Mini Serigrafi Kiti

Mini Serigrafi Kiti

Tasarımını gönder, çerçeveye senin için pozlayalım. Bir adet seçtiğin kumaş boyası ve ragle ile üretime hemen başla!

Mini Serigrafi Kiti Siparişi

Pozlama Ünitesi

Pozlama Ünitesi

Kendi çerçevelerini istikrarlı bir şekilde pozlamak istiyorsan güneş yerine bu pozlama ünitesi harika çözüm! 40x60cm lik pozlama alanı sayesinde A3,A4 ve 3 adet A5 çerçeveyi rahatlıkla pozlayabilirsiniz. 5 dk içerisinde yeni kalıbınız hazır!

Pozlama Ünitesi Siparişi

Tamamen Doğal Serigrafi Ekipmanları

Bitti Gitti'nin ahşap, el yapımı serigrafi çerçevesi, ragle ve doğal kumaş boyalarıyla ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar.

Ürünü İncele
Alışveriş Zamanı

Bitti Gitti Mesaj Kutusu

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. En yakın zamanda bir Bitti Gitti'li size dönüş yapıyor olucak.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Diğer Bölümler

Alışveriş Zamanı

Tasarımını belirle, boyanı seç, baskıya başla!

Bitti Gitti'den başka seçkiler

WhatsApp iletişim hattı

Keyifli TasarımlarSerüvenlerEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim