Platform
/
Serigrafi Baskı Rehberi
/
Neler Yapılır?

Neler Yapılır?

Serigrafi baskı tekniği ile onlarca farklı yüzeye kalıcı baskılar mümkün.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Serigrafi baskı tekniği ile onlarca farklı yüzeye kalıcı baskılar yapılabiliyor. Bu malzemelerin başlıcaları; ahşap, pamuklu kumaş, deri, keçe, amerikan bezi, mermer, pcb ve daha niceleri. . Tek bir çerçeve ile farklı renklerde, farklı yüzeylere dilediğiniz kadar baskı yapmak mümkün.

Evcil hayvan baski seti
Fotoğraftan tek renkli serigrafi baskıları

Evcil Hayvan Baskı Seti ile gönderdiğiniz fotoğraftan oluşturduğumuz baskıya hazır serigrafi çerçevesi ve seçtiğiniz 2 ana renk ve ragle ile 100'lerce baskı yapabilirsiniz.

Edisyonlu Eserler

Serigrafi baskıyı kendi tasarımlarını belirli sayılarda üretmek için kullanabilirsin. Hepsini numaralandırıp bir de imzaladın mı işlem tamam. İşte kendi tasarımından belirli sayıda ve yine senin ellerinle kopyalanmış birbirinden minik farklılıkları olan onlarca eser.

Kitaplar Güzeldir / Erbil Sivaslıoğlu

Defter Kapakları

Dokulu kağıtlar ve ahşap plakalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile tasarımınızı aktarabilir, el yapımı defter ve davetiyeler oluşturabilirsiniz.

Bunu bir adım daha ileri götürüp defter sayfalarına da serigrafi baskı yapabilirsiniz. Müzik defteri için nota çizgileri, çizim defteri için belirli oranlarda figürler veya mobil uygulama tasarımı için noktalı sayfalar gibi ilgi alanınıza göre özgün sayfaları serigrafi baskı ile dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Serigrafi Baskılı Defter Kapağı
Mobil uygulama tasarlarken süper işe yarayan noktalı sistemi tek çerçeve ile renk renk basıp dikilmiş hali.

Tişört ve Çantalar

Serigrafi baskı tekniği ile kumaş boyasını en verimli şekilde pamuklu ve deri gibi yüzeylere aktarmakta kullanabilirsiniz. Kendi tişört ve bez çantalarınızı yapmak için en doğal ve kalıcı sonuçları olan bir teknik.

Boş tişörtten mis gibi baskılı tişörte sadece 5dk'da!

Tişört veya daha da büyük mesela perde, masa örtüsü gibi yüzeylere keyifli baskılar yapmak için kocaman çerçevelere de ihtiyacınız yok. Ufak bir çizimi yine minik bir çerçeveye pozlayıp sonrasında pek çok kez basarak desenler oluşturabilirsiniz.

tek kalıp ile çoklu tişört baskısı
tek kalıp ile çoklu desenlerde baskılar
çoraba serigrafi baskı
Serigrafi tekniği ile çorap baskıları

Yumuşacık Yastıklar

Hazır kumaş boyamız tuşesiz, yani ele gelmiyor ve doğal pigmentlerle yapılmış, harikulade yastıklar için de kullanabiliriz demektir.

Yastık baskıları
serigrafi ile yastık baskıları

Serigrafi Baskılı Kartvizitler

Detaylı Serigrafi Kitleri ile 8pt ya kadar keskin detaylı yazılarla baskılar yapabilirsiniz. Kartvizit ve PCB şema baskıları için serigrafi tekniğini evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

serigrafi baskılı kartvizitler

Davetiye ve Sertifikalar

Kişisel kartların kuzeni sayılan davetiyeler de serigrafi tekniğiyle çok özgün bir hale geliyor. Düşün, nişan, süper parti gibi etkinliklerinize davet ettiğiniz güzide insanlara ne kadar değer verdiğinizi ve nasıl da keyifli biri olduğunuzu paylaşmanın fevkalade bir yolu.

Serigrafi ile Ev dekorasyonu

Evinize kişiselleştirilmiş dekorasyonlar yapmak için de serigrafi tekniği birebir. Dolap kapakları, kapılardaki boşluklar, perdeler, abajur kumaşları, yastık kılıfları, odaların girişine ahşap üzerine baskılı yazılar ve daha neler neler yapabilirsin. Tasarımlarınızı evinizin bir parçası haline getirmek için pek çok farklı yaklaşım var.

Kapı boşluklarına serigrafi baskılı dokulu kağıtlar
Sevdiğin bir yazarı ve sözünü duvarına asmanın fevkalade yolu yine serigrafi! / Erbil Sivaslıoğlu
Bitti Gitti Platform
Serigrafi Baskı Rehberi

En doğal ve kalıcı baskı yöntemi serigrafi baskıyı evinizde gerçekleştirebilirsiniz.

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim