Kurumsal Defter

Dikime Hazır Kurumsal Defterler

Kurumunuza özel renk ve baskılarla el yapımı ahşap kapaklı kurumsal defter, gerekli tüm ekipman ve 3 Boyutlu dikim adımlarıyla dikime hazır paketlerinde.

Evden çalışmanın öne çıktığı dönemde, ekip arkadaşlarınızın bireysel olarak yeni yetiler kazanması ve gündelik hayatın vazgeçilmezi defterleri kendileri yapmaları için geliştirdiğimiz Dikime Hazır Defter Set'lerimizi değerlendirmenize sunarız.

Dikime Hazır Defter Seti
Dogal Malzemelerle

Doğal Malzemeler

Özenle seçilmiş ahşap plakaları, mumlu ip ve FSC onaylı geri dönüşümlü beyaz sayfalarla her parçası doğa dostu, her parçası %100 doğal.

El Yapimi

Yeni bir Yeti

Koptik defter dikim tekniğini deneyimlemek, yıllar boyunca kendi defterlerinizi yapmak için gerekli teknik bilgiyi kazandıran harika bir set.

Kurumunuza Özel

Kurumunuza Özel Kapaklar

Tüm defterler siparişiniz üzerine üretilip vernik, mumlu ip, lazer ile desen yakma ve renkli serigrafi baskıları gibi pek çok uygulamayla özelleştirilebilir.

Dolma Kalem Dostu Defterler

Ahşap Koptik Defterlerimiz en sevdiğiniz dolma kalemlerinizle harikulade yazı deneyimlemeniz için yüksek kalite ve pürüzsüz yüzeyli sayfalardan yapılmaktadır.

Koptik Defter

Ortaları 180 derece açılır

Tutkallı ve zımbalı defterlerin aksine her sayfası defterin ortası gibi 180 derece tam olarak açılır. Yazı yazma keyfi tüm sayfalarda devam eder.

Dikime Hazır Defterler

2000 yılı aşkın süredir harikulade defterler dikmek için kullanılan Koptik tekniğini deneyimlemek için harika bir fırsat.

Gündelik hayata keyif katan, yazı alışkanlığınızı bir üst seviyeye taşımak için tasarlanan defter seçkimiz kurumunuza özel kişiselleştirmelerle.

Defter Seçkisi

Dikime Hazır Kurumsal Defter Seçkisi

Dikime Hazir Defter
Renkli Ahsap Kapakli Defter
Serigrafi Baskili Kurumsal Defter

Adım Adım Koptik Defter Yapımı

Yep yeni bir yeti kazanmak için harika bir fırsat.

Dikime hazır gelen kurumunuza özel ahşap defter setiyle harikulade defterleri dikmek için hem 3 Boyutlu adım adım animasyonlar, hem de anlatımlı video ile Koptik defter dikim tekniği istediğiniz tempoda yapmanız için hazırlandı.

Yüz yıllardır sayfaları bir araya getirmenin en verimli ve pratik yolu olan koptik defter dikimini 3 boyutlu .gif'ler ve açıklamalı metinlerle adım adım takip edip, yaklaşık 15-30dk içerisinde ilk defterlerinizi oluşturabiliyorsunuz.

evde yapılan defter

Kalıcı Deneyimler

Koptik tekniğiyle yapılan defterler kullanıldıkça bir sonraki defteri yapmak için motivasyon da beraberinde geliyor.

Yıllar boyu devam edecek verimli bir alışkanlığa, kurumunuza özel baskılı ahşap defter kitleri ile ışık tutabilirsiniz.

Kilit Müşteri Yönetimi
Kilit Müşteri
Yönetimi
Devamı
Kurumsal Eğitim

Kilit Müşteri Yönetimi

Kilit müşterilerinizin dilediği zaman dikebileceği defterler hediye ediyor olmak, hem yeni bir yeti kazanımına vesile olmak, hem de ajandalardan farklı olarak sade sayfalarıyla pek çok farklı kullanıma zemin oluşturmasıyla gündelik hayatta sıklıkta kurumunuzu hatırlatacak bir seçim olabilir.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Devamı

Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler

Uzaktan eğitimleri daha da etkili kılmak için eller ile üretim harika bir yaklaşım.

Eğitim süreci başlamadan göndereceğiniz dikmeye hazır defter kitleriyle, tüm sürecin katılımcıların elleriyle diktiği defter üzerinde notlar alarak takip etmeleri, hatırda kalıcılığını olumlu yönde etkiliyor.

Diğer Konular
Teklif Formu
Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri
Bayi ve İş Ortakları
Devamı

Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri

Markanızın müşteri ile en yakın temas halinde olduğu bayi ve iş ortakları ile ilişkilerinizi samimi bir şekilde desteklemek için yeni bir teknik deneyimlemek gibi manevi değeri yüksek hediyeler birebir.

Kurumunuza özel dikime hazır defterler ile iz bırakan ve gündelik hayatta kullanımı olan hediyeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kurumunuza özel el yapımı defterlerKurumsal Not Defterleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için defter göndermeyi hedeflediğiniz kitle ve iletmek istediğiniz mesajı öğrenmemiz yeterli.

Yandaki formu doldurarak, harikulade defterler için ilk adımı atabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar