Ahşap Ses Sistemi Etkinliği
Yoğun bir kurumsal eğitim kapanışında tasarlanan ses sistemleri
Yoğun bir kurumsal eğitim kapanışında tasarlanan ses sistemleri

Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Ekibinizle kendi Alman Tasarım Ödüllü Ahşap Ses Sistem'lerinizi tasarlamaya hazır mısınız? Yaratıcı düşünme ve beraber çalışma becerilerinizi zımpara, boyama, ahşap yakma ve vernik aşamalarında geliştirirken, ellerinizle üretmenin keyfini çıkarın.

Tüm telefonlara uyumlu

Ahşap Ses Sistemi iPhone, Samsung, Huawei, Sony, LG, Xiaomi dahil olmak üzere tüm akıllı telefon modelleriyle uyumludur. Çalışması için pile ya da enerji kaynağına ihtiyaç duymaz, suya ve darbelere dayanıklıdır.

Dört kata varan ses artışı

Telefondan çıkan ses dalgaları, özel ses kanalının içinden geçtikten sonra ses arttırıcı halkalardan çıkar. 1kHZ frekansında yapılan testlerde 4 kata varan ses artışı gözlemlenmiştir! Ses artışıyla birlikte, huş ağacı dokusu bas, orta ve tiz tonların kalitesini arttırır.

Sayısız kişiselleştirme alternatifi

Atölye için sağladığımız kişiselleştirme ekipmanları sayesinde herkes kendi yaratıcılığını ahşabın üzerine özgürce yansıtabiliyor. Sulu boyalar, keçeli kalemler, ahşap yakma ünitesi, bantlar, vernik, balmumu ve keten tohumu yağı kombinasyonlarıyla eşsiz eserler üretin.

Hedef ve Veri görselleştirmeleri

Yapanın iç dünyasını yansıtan özgür çalışmalarla beraber ; sayılar, grafikler ve yıl içinde ulaşılması hedeflenen kotalar da görselleştirilebilir. Böylece gündelik hayatta pekiştirilen değerler daha kalıcı hale gelir.

Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Ekibinizle birlikte, ömür boyu kullanabileceğiniz el yapımı Ahşap Ses Sistemlerinizi tasarladığınız bir etkinlik.

Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için gerekli tüm ekipmanlar Bitti Gitti'den

Ahşap Ses Sistemi Etkinliği

Tüm Ahşap Ses Sistemleri kurumunuza özel serigrafi baskılı çantası ve özgünlük belgesiyle birlikte gelir.

Kurumunuza özel ahşap şablon ile kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlar mümkün.

Ahşap yakma ünitesi kalıcı desenler oluşturmanın bir başka harika yolu.

Verileri görselleştirmek için harika bir fırsat

Sıkça Sorulan Sorular

Ahşap Ses Sistemi'ni nerelerde yapabiliriz?

Bir masaya erişiminizin olması yeterli! Eğitim molaları, gün boyu süren toplantı araları, ofiste kutlanan özel günler gibi durumlarda bulunduğunuz ortam rahatça atölyeye çevrilebilir. Tüm ekipmanlar bizden, yaratıcılık sizden.

Fiyatlandırmanız nasıl?

Her katılımcıya bir adet sade halde Ahşap Ses Sistemi, tüm ekibinize yetecek kadar kişiselleştirme ekipmanları ile yardımcı eğitmenin katılım ücreti üzerinden hesaplanır. Bizimle ekibinizde kaç kişinin olduğunu paylaşarak teklif alabilirsiniz.

Eğitim süreci nasıl?

Süreç boyunca anlık geri bildirimlerde bulunması ve size rapor niteliğinde sunduğumuz vaka çalışması için fotoğraf çekmesi amacıyla bir gözetmen katılıyor. Ekipmanların kullanım tavsiyelerinin ve ilham verici örneklerin olduğu materyaller desteğiyle harika sonuçlar çıkıyor.

Etkinlik süresi ne kadar?

Ahşap Ses Sistemi atölyesi ortalama 90 - 120 dk. arası sürüyor. Yapılan tasarıma göre kişiselleştirmeyi daha erken tamamlamak da mümkün, ancak şu ana kadarki katılımcıların %95'inin tüm süreyi keyifle kullandıklarını gözlemliyoruz.

Kaç kişi katılabilir?

Herhangi bir üst limit yok, tüm ekipmanlar katılacak kişi sayısına orantılı olarak hazırlanıyor. Boyalar ve vernikler su bazlı olduğundan, etkinlik sonrası kolayca temizlendiklerinden her ortamda aynı anda pek çok kişi tarafından kullanılabilirler.

2013 yılından beri sektöründe lider firmalara çözüm üretmeye devam ediyoruz

Bitti Gitti - Referanslar

Vaka Çalışmaları

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Kurumsal Etkinlikler

Tüm Etkinlikler