Çiçek Dürbünü Etkinliği
Kurumsal Çözümler
>
Kurumsal Etkinlikler
>
Çiçek Dürbünü Etkinliği
Bir kurumsal eğitim molasında keyifli çiçek dürbünü tasarımları
Bir kurumsal eğitim molasında keyifli çiçek dürbünü tasarımları

Çiçek Dürbünü Etkinliği

Gözünüze tuttuğunuzda dünyayı çok boyutlu gösteren nostaljik çiçek dürbünü (kaleydoskop), masanızda dikey durduğundaysa ellerinizle tasarlamış olduğunuz şık bir kalemlik! Zımpara, boyama, ahşap yakma ve vernik aşamalarıyla kapsamlı bir üretime hazır mısınız?

Pek çok yüzeye baskı

Serigrafi tekniği sayesinde %100 pamuklu tişörtler, bez çantalar, tek ortalı defterler gibi pek çok farklı yüzeye baskı alınabiliyor.

Aynı tasarım, farklı sonuçlar

Her bir baskı diğerinden minik farklılıklara sahip olabiliyor. Dilediğiniz renk boyayı koyup, ellerinizle ragle yardımıyla baskınızı kendiniz oluşturuyorsunuz.

Hedeflerinizi görselleştirin

Çiçek dürbünlerinin yüzeylerini, verilerin kolayca görselleştirilmesini sağlayacak boyutlarda tasarladık. Projenizin büyüme grafiğini ya da senelik hedeflerinizi üzerinde görselleştirdiğiniz bir çiçek dürbünü, en yoğun anlarınızda bile odaklanmanızı ve büyük resmi görmenizi sağlar.

Hediye etmek için birebir

Kendi ellerinizle yaptığınız bir hediyenin değeri paha biçilemez. Kendinize çiçek dürbünü tasarlamakla beraber, sizin için önemli birisine hediye olarak tasarlayıp ona hediye etmeniz de mümkün!

Çiçek dürbününüzün 3 yüzeyi dilediğiniz tasarımları oluşturmanıza hazır.

Çiçek Dürbünü Etkinliği
Çiçek Dürbünü Etkinliği

Ahşap Yakma Ünitesi'ni kullanarak yepyeni bir beceri öğrenin, kalıcı tasarımlar oluşturun.

Yıllar boyu kullanacağınız, kendi ellerinizle bastığınız eserler üretmek için serigrafi baskı tekniği birebir.

Çiçek Dürbünü Etkinliği

Bantlar ile farklı tonlarda vernikler geometrik şekiller olarak sürülebilir.

Logonuzu özenle zımparaladığınız ahşabın üzerine boyayabilirsiniz.

Çiçek dürbünleri masa üzerinde kalemlik olarak çok şık duruyor.

Ahşap Çiçek Dürbünü

Baktığınız yeri güzelleştirir

Ürün Detayı

Sıkça Sorulan Sorular

Ne Gibi Uygulamlar Yapılıyor?

Çiçek Dürbünleri üç dikdörtgen yüzey ve iki adet üçgen ahşap bölümlerinin tamamı desenler oluşturmak için müsait. Veri görselleştirme, kurumsal değerler, motivasyonel cümleler gibi pek çok farklı konseptte desenler oluşturulabiliyor.

Etkinlikte Neler Gerekli?

Etkinlik günü katılımcı sayısına orantılı bir şekilde sulu boya, zımpara, sünger, keçeli kalem, doğal vernik, ahşap yakma ünitesi gibi kapsamlı bir etkinlik paketi sunuyoruz.

Eğitmene gerek var mı?

Etkinlik günü sağlayacağımız ekipmanlar ve ilham verici örnek çalışmalarıyla ekibinizle dilediğiniz zaman üretim yapabilirsiniz. Ek olarak ahşap yakma ve çeşitli tasarım tavsiyelerinin bulunduğu Bitti Gitti Akademi'ye kurumunuza özel alt sayfa ile erişim sunuyoruz.

Çanta Baskı Tasarımını Seçebiliyor Muyuz?

Tek renkli tüm tasarımlarınızı çanta üzerine uygulayabiliyoruz. Kurumunuza özel doğal su bazlı kumaş boyaları ile serigrafi tekniği ile tüm çantalar el yapımıdır.

Etkinlik Süresi Ne Kadar?

Yapacağınız etkinliğin konseptine göre değişmekle birlikte ilk 30dk tasarım ve planlama, 30dk üretim şeklinde yaklaşık 1 saat gibi bir sürede yıllar boyu keyifle kullanılacak bir eser oluşturuluyor.
Aynı anda 100'den fazla katılımcılı etkinliklerde bu süreler kısalabiliyor.

Ürün Yerleştirmesi Yapabilir Miyiz?

Çiçek Dürbünleri iki ucu boş şekilde tasarlanmıştır, bu sayede kalemlik olarak da gündelik hayatta kullanılabilmektedir. Kahve çekirdeği, kurutulmuş gül yaprakları gibi kurumunuzla ilgili ürün yerleştirmeleri için iki ucu cam kaplı uygulamalar birebir.

İlgili Vaka Çalışmaları

No items found.

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Kurumsal Etkinlikler

Tüm Kurumsal Etkinlikler

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar