Defter Etkinliği
Kurumsal Çözümler
>
Kurumsal Etkinlikler
>
Defter Etkinliği
Garanti Bankası ekipleri kendi defterlerini tasarlayıp dikerken
Garanti Bankası ekipleri kendi defterlerini tasarlayıp dikerken

Defter Etkinliği

Asya kökenli, en verimli el dikişi defter yapımı tekniği "koptik" ile ahşap kapaklı defterler yaparken, yepyeni bir beceri öğreniyorsunuz. Hem kişiliğinizi, hem de kurumsal markanızı yansıtan defterlerinizle gündelik hayatınıza keyif katın.

Ahşap kapaklar

Kolayca dikilebilmeleri için 3 adet deliği önceden delinmiş, 1200 derece kuma kadar özenle 3 aşamada zımparalanmış kapaklar ile en doğal defterler sizin olsun.

Özgün kapak tasarımları

Bitti Gitti'nin kişiselleştirme kiti ile sulu boya, keçeli kalemler, ahşap yakma ünitesi ve doğal verniklere kadar onlarca kombinasyonda tasarımlar mümkün.

Kendi temponuzda dikim

Bitti Gitti'nin akıllı telefondan da erişilen 3 boyutlu görselleri sayesinde defter dikimini adım adım kendi temponuzda yapın.

Kariyeriniz boyunca devam eden yaratıcılık

Koptik defter dikim tekniğini bir kere deneyimleyip kendi defterinizi yaptıktan sonra, bir daha başka defter kullanmak istemeyeceksiniz. Tasarım odaklı düşünme ve doğaya dost elle üretim becerilerinizin kariyeriniz boyunca devam etmesi için size atölye sonrasında her türlü desteği sağlıyoruz.

Gündelik hayatta büyük önem taşıyan defterleri dikmek ve tasarlamak için bir masa ve Bitti Gitti ekipmanları yeterli.

Defter Etkinliği
Defter Etkinliği

Sağladığımız bantlar ile geometrik bölmeler halinde kapağınızı renklendirip, ahşap yakma tekniğiyle yazılar yakabilirsiniz.

Vernik ve boyalara ek olarak dikiş için kullandığınız mumlu iplerle de kapak desenleri oluşturabilirsiniz.

Defter Etkinliği

Bitti Gitti Ahşap Yakma Ünitesi sayesinde dilediğiniz yazıyı veya figürü kalıcı hale getirebilirsiniz.

Doğal vernik ve boyaları geometrik şekillerde uygulayabilirsiniz.

Sulu boya ve keçeli kalemlerle rengarenk sonuçlar, harikulade defterler mümkün.

Huş Ağacı Kapaklı Koptik Defter

Serigrafi Baskılı Ahşap Kapaklı Koptik Defter

Ürün Detayı

Sıkça Sorulan Sorular

Koptik Dikişin Avantajları Nelerdir?

Koptik dikiş tekniği hem görsel hem de işlevsel olarak en yüksek performansı sunan bir dikim tekniğidir. Zımbalı veya tutkallı defterler sadece orta noktalarından rahat açılıyorken, koptik dikiş tekniği sayesinde her sayfa rahatlıkla tam olarak açılabilmektedir.

Şirketinizin karbon ayak izini azaltarak sürdürülebilirlik hedeflerinize katkıda bulunabilmeniz için de koptik dikiş en pratik tekniktir.

Nasıl Kapaklar Yapılabilir?

Suluboya, keçeli kalem, Bitti Gitti Ahşap Yakma Ünitesi, bantlar ve doğal vernikler gibi pek çok Bitti Gitti kişiselleştirme ürünü ile kapaklarda dilediğiniz gibi tasarımlar oluşturabilirsiniz. Etkinlik günü ilham veren örneklerin de bulunduğu firmanıza özel broşürler her katılımcıya temin edilmektedir.

Eğitmene gerek var mı?

Defter dikiminin tüm adımlarını detaylı 3 boyutlu görsellerle anlatan modülümüz tüm kurumsal defter siparişleriyle birlikte sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak etkinlik günü Bitti Gitti defter eğitmeni eşlik edebilir.  

Şirket logomuzu basabiliyor muyuz?

Şirket logonuzu özellikle ikon versiyonunu ahşap kalıp ("stencil") halinde hazırlıyor ve katılımcıların dilediklere yere konumlandırıp boyayla tamamlamasını teşvik ediyoruz. Bu sayede hem tüm defterler kişiye özgün olurken hem de kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtan eserler oluşturulabiliyor.

Defterin özellikleri nelerdir?

Kapakların boyutları 16,5 x 22,5 cm.'dir. Sayfalar A5 boyutunda kitap kağıdından oluşur. Kolay dikim için kapak delikleri önceden delinmiş olarak gelir. Tüm sayfalarının kenarları elle yuvarlanmıştır. Dikiş için jumbo boyu iğneler kullanılır, ana renklerde mumlu ip seçenekleri mevcuttur. Katılımcılar boyama öncesi hafif zımpara yaparak ahşabı tamamen hazır hale getirirler.

Ne kadar sürede defter dikilir?

Kapak tasarımı için yaklaşık 30 dk., dikiş için 30-45 dk. gibi bir süre yeterli olmaktadır. Daha sonra koptik tekniğine el alışkanlığı kazandığınızda bu dikim süresi 5-10 dk.'ya kadar inmektedir.

İlgili Vaka Çalışmaları

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Kurumsal Etkinlikler

Tüm Kurumsal Etkinlikler

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar