Kurumsal Defter

Kurumsal Defterler

Kurumunuza özel renk ve baskılarla el yapımı ahşap kapaklı kurumsal defter seçkisi.

Kökeni M.Ö. 800 yılına dayanan koptik defter dikim tekniği ve tamamen doğal malzemeler, her defteri benzersiz kılıyor.

Harikulade eserleri, değer verdiğiniz kurum ve kişilerle paylaşmanız için Bitti Gitti Kurumsal Defter Seçkimizi değerlendirmenize sunarız.

Defter Seçkisi
Tamamen Doğal

Doğal Malzemeler

Özenle seçilmiş ahşap plakaları, mumlu ip ve FSC onaylı geri dönüşümlü beyaz sayfalarla her parçası doğa dostu, her parçası %100 doğal.

El yapımı

El Yapımı

Ahşap kapakların zımpara ve vernik işleminden, sayfaların delinip kenar yuvarlanmasına, ortaların koptik tekniğiyle dikimine kadar önemli her adım deneyimli ellerle üretilmektedir.

Suya dayanıklı

Kurum ve Kişiye Özel

Tüm defterler siparişiniz üzerine üretilip vernik, mumlu ip, lazer ile desen yakma ve renkli serigrafi baskıları gibi pek çok yaklaşımla kişiselleştirilebilir.

Dolma Kalem Dostu Defterler

Ahşap Koptik Defterlerimiz en sevdiğiniz dolma kalemlerinizle harikulade yazı deneyimlemeniz için yüksek kalite ve pürüzsüz yüzeyli sayfalardan yapılmaktadır.

Koptik Defter

Ortaları 180 derece açılır

Tutkallı ve zımbalı defterlerin aksine her sayfası defterin ortası gibi 180 derece tam olarak açılır. Yazı yazma keyfi tüm sayfalarda devam eder.

Kurumsal Defter Seçkisi

Kilit Müşteri Yönetimi
Kilit Müşteri
Yönetimi
Devamı

Kilit Müşteri Yönetimi

Değer verdiğiniz kurum ve insanlara özel günlerde unutulmaz eserler hediye etmek için tasarlanan Bitti Gitti kurumsal etkinlikleri.

Proje yöneticilerinin kilit müşterilerine manevi değeri yüksek hediyeler oluşturduğu konseptlerle.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler
Devamı

Kurumsal Eğitim ve Mezuniyetler

Kurum içi eğitim ve MBA programlarının mezuniyet günü etkinliklerini kalıcı hale getirmek için eller ile üretim birebir.

Önceden belirlediğiniz şekilde kesilmiş ahşap plaketler katılımcıların özgün yaklaşımlarıyla tasarlanıyor. Yıllar boyu masalarında mezun oldukları programı gururla sergileyebilecekleri eserleri bizzat üretmeleri için harika bir etkinlik.

Diğer Konular
Teklif Formu
Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri
Bayi ve İş Ortakları
Devamı

Bayi ve İş Ortakları Etkinlikleri

Markanızın müşteri ile en yakın temas halinde olduğu bayi ve iş ortakları ile ilişkilerinizi samimi bir şekilde desteklemek için farklı konseptlerle bolca el üretimi tekniği kullanılan manevi değeri yüksek etkinlikler.

Diğer Konular
Teklif Formu
Kurumunuza özel el yapımı defterlerKurumsal Not Defterleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için defter göndermeyi hedeflediğiniz kitle ve iletmek istediğiniz mesajı öğrenmemiz yeterli.

Yandaki formu doldurarak, harikulade defterler için ilk adımı atabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar