Bitti Gitti Logo nav

BookSerf

Kitapları çok seviyoruz!

Onları o kadar çok seviyoruz ki kütüphanelerimizde toz toplamalarını izlemek bize acı veriyor. Üstelik fiyatlar da çok arttı, öğrenciysen ya da yaratıcı sektörde bağımsız bir çalışansan düzenli kitap almak çok zor. 

O kadar kitap okumak isteyen insan varken, dünyanın her yerinde bir kere okunduktan sonra kitaplıkta mahkum kalan kitapların olduğunu bilmek çok üzmeye başladı bizi. O yüzden, bir gün bir aydınlanma yaşadık.

Niye kendi kütüphanelerimizi internete yükleyip onları başka kitapseverlerle paylaşmaya başlamayalım ki? Basit bir fikre benziyordu- elbet birileri daha önce yapmıştı- ama biraz araştırdığımızda bu tür bir oluşumun olmadığını gördük ve hemen işe koyulduk. Hayalimiz insanların birbirleriyle kitaplarını paylaştığı, okumayı onlar kadar seven insanlarla tanışıp edebiyatı ve hayatı konuştuğu bir site kurmak. 

Kitap ödünç almak için illa da paylaşmak zorunda değilsiniz, beğendiğiniz kitabın altına yorum yazıp kitap sahibinin sizinle temasa geçmesini beklemek yeterli. Ondan sonra kitap sahibi ve siz buluşup tanışıyorsunuz, kitabı ödünç alıyorsunuz, okuyorsunuz ve iki hafta sonra iade ediyorsunuz sahibine.  Erbil Sivaslıoğlu & Kerem Güneş

İlgili Ürünler

X‍

Selam ben Bulut! Sana Bitti Gitti'den süper keyifli 
teknikleri anlatmayı çok isterim. Tanışalım mı?

Ho Lalla! Yaşasın. Seni hiç sıkmadan bundan sonraki 5 gün mini mektuplar göndereceğim. Sonrası sende ;)

Hooop! Bir şeyler yanlış gitti. Acaba sorun bende mi? hey@bittigitti.com.tr ye gerçek insanlar bakıyor oraya yazabilirsin.

Bitti Gitti Li Olayım!

Bitti Gitti Li olanlar 1 yıl boyunca tüm atölyelere ücretsiz katılıyor!

Deneyimler

Keyifler Atölyesinde bu rütbe altında gruplanabilecek birkaç deneyim şölye;

No items found.