Tişört Baskıları

Tasarımlarımızdan harikulade tişörtler yapmak için serigrafi baskı tavsiyeleri

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü
Gece Modu

Tasarımlarımızı serigrafi baskı tekniği ile farklı renklerde, farklı yüzeylere kalıcı bir şekilde aktarabiliriz. Tişörtler de eserlerimizi gündelik hayatımızın bir parçası haline getirmek için harika bir alternatif. İster A3 çerçeveler ile tişört üzerinde büyük tasarımlar, ister A5 çerçeveler ile logo veya cep baskıları yapılabilir. Tek bir çerçeve ile farklı renklerde baskılar yaparak tişört üzerinde aynı tasarımdan farklı renk ve açılarda basılmış motifler oluşturmak da mümkün.

Yıllar boyu keyifle kullanılacak eserler

Tasarımlarınızı serigrafi tekniği ile basmanın en güzel yanlarından biri tüm süreci ellerinizle yapıyor olmanız. Bu sayede renk seçiminden, baskı yapacağınız yüzeydeki konumlandırmasına kadar her detayını her baskıda ufak değişikliklerle özgün kılabilirsiniz. Ellerinizle her seferinde fırça ile tasarımınızı çizmek saatler sürebilecek iken serigrafi tekniği ile aynı tasarımınızı baskı sırasında oluşan doğal ufak farklılıklar dışında sabit tutuyor olmanız eserlerinizi hem verimli hem de tutarlı bir şekilde üretmenizi sağlıyor.

Serigrafi baskı süreci ev ortamında, her yaştan katılımcılarla keyifle yapılabilir.

En doğal baskılar için tişört özellikleri

Doğal kumaş boyaları ile hem ele gelmeyen, hem de onlarca yıkama sonrasında bile çatlama sorunu yaşamayan baskılar yapabiliriz. Doğal su bazlı kumaş boyalarından en yüksek verimi almak için baskı yapılan tişörtün %100 pamuklu ve açık renk olması önemli. Koyu renk kumaşlar üzerinde renklerin canlılığını korumasını istiyorsanız, koyu zemin patı ile karıştırılmış su bazlı kumaş boyalarımızı değerlendirebilirsiniz.

Aile Boyu Baskılar

Tek bir serigrafi çerçevesine pek çok tasarımınızı birden pozlayabilir ve farklı yüzeylere, farklı renklerde basabilirsiniz.

Baskı sonrası su ile çerçevenizi rahatlıkla yıkayabilir ve bir sonraki baskıya hazır halde saklayabilirsiniz.

Tasarımlarınızı çanta üzerinde görmeniz için ekteki Photoshop dosyasını kullanabilirsiniz. Adobe Photoshop uygulamasının ücretsiz deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Tişört Baskıları

Örnek fotoğraflar

No items found.

İlgili Örnek Dosya Var

Açıklama dosyasıyla birlikte aşağıdaki bağlantıdan ilgili .zip uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

.Zip dosyasını İndir

İlgili Serigrafi Ekipmanları

Diğer Bölümler