Platform
/
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi
/
İğne Deliği Kameraların Avantajları

İğne Deliği Kameraların Avantajları

Ek olarak lens gerektirmeyen iğne deliği kameraların diğer kameralarda ulaşamayacağımız bazı özelliklere sahip.

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

İğne deliği kameraların en büyük özelliklerinden biri yüksek f-numaralarına sahip olduklarından fotoğraflarda hemen her yerin net çıkıyor olması.

Filmli kameralara göre direkt fotoğraf kağıdına pozlamalar yapılabildiğinden evde fotoğraf banyo sürecinin çok daha kolay ve az ekipmanla uygulanabiliyor olması.

Filmler tamamen karanlıkta değiştirilmesi gerekiyorken, Bitti Gitti iğne deliği kameralarında kullanılan kağıtlar kırmızı ışık altında pozlanmadan rahatlıkla değiştirilebiliyor ve saklanabiliyor.

Fotoğraf kağıdının belirli bölmelerinin bantlanması veya katlanmasıyla en doğal yollarla benzersiz fotoğraf efektleri elde edilebiliyor.

Balik Gözü etkili - İğne Deliği Fotoğraf Makinesi

Hiçbir ek lens kullanmadan balık gözü etkili fotoğraflar için fotoğraf kağıdını U şeklinde bükerek koymak yeterli.Kamera içine yansıyan ışığın fotoğraf kağıdına çarptığı yüzeylerin uzaklık farklılıkları aynı balık gözü lensleri etkisini oluşturuyor.

Uzun Pozlama - İğne Deliği Kameralar

Pek çok farklı malzemeden yapılabiliyor olmaları ve deneyselliğe açık olmaları da bir başka özellikleri. Teneke kameralarımızla 6 aylık fotoğraflar çekmek mümkün!

Bitti Gitti Platform
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi

Işık ile desenler oluşturmanın keyfine varmak için kamera yapımından, fotoğrafların banyo edilmesine kadar tüm süreçler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim