Platform
/
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi
/
İğne Deliği Kamera Çeşitleri

İğne Deliği Kamera Çeşitleri

Ahşap, teneke veya karton gibi ışık geçirmeyen hemen her malzeme ile kameralar yapılabilir

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

İğne deliği kameralar pek çok farklı form ve özelliklerde olabilir. Işığa duyarlı bir yüzeyin, sadece iğne deliğinden ışığın girdiği karanlık bir bölmeye yerleştirilmesiyle sayısız kamera alternatifi üretilebilir. Tüm bu kameralar yapılarındaki farklılıklarla aynı yeri fotoğraflasa dahi birbirinden farklı sonuçlar oluşturacaktır.

iğne deligi kamera çalışma prensibi
İğne Deliği Kamera Çalışma Prensibi

Temel prensibi çok basit olsa ve her defasında şaşırtan sonuçlar verse de, tüm doğallığını koruyarak en yüksek detaylı fotoğrafların kısa sürece fotoğraflanıp, basılmasını sağlayan iyileştirmeler ile Bitti Gitti İğne Deliği Kamera Kitleri'ni geliştirdik.

Teneke Kameralar

Fotoğraf kağıdının yerleştirildiği bölmenin iç bükey olması sayesinde balık gözü etkili kadrajın yanlarına doğru bükülmelerin oluştuğu fotoğraflar elde ediyoruz.

İğne Deliği Teneke Kameralar

Ahşap Kameralar

El yapımı huş ağacından harikulade bir kamera ve taşıma kutusuyla birlikte evladiyelik bir eser.

ahsap kamera

Ev Ortamında Fotoğraf Baskısı

İğne deliği fotoğraf makinası seçkimiz evinizde karanlık odanızı kurup, ilk baskılarınızı almanız için gerekli tüm ekipmanları kapsıyor. Tarihi yüz yıllara dayanan, günümüzde pek deneyimleme fırsatı bulamadığımız fotoğraf yapım sürecini baştan sona gerçekleştirmek Bitti Gitti Kamera Serisi ile mümkün.

El yapımı kameralar kişiselleştirmek için harika yüzeyler oluşturuyor. Hem farklı renklerde, hem de farklı desenlerde kameralarınızı tamamen sizin yapabilirsiniz.

Bitti Gitti Platform
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi

Işık ile desenler oluşturmanın keyfine varmak için kamera yapımından, fotoğrafların banyo edilmesine kadar tüm süreçler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim