Platform
/
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi
/
Karanlık Oda ve Fotoğraf Ekipmanları

Karanlık Oda ve Fotoğraf Ekipmanları

Kendi fotoğraflarınızı çekip, kendi baskılarınızı alabilmeniz için gerekli tüm ekipmanlar

Devamı
Ahşap Çiçek Dürbünü

Kendi fotoğraflarını çekip, baskılarını alabilmen için Bitti Gitti’nin pek çok alternatifi var.

Karanlik Oda Kiti - Fotograf Kagidi - Bitti Gitti

Karanlık Oda Seti alarak kendi yapacağın kameralarla da fotoğraf banyosu yapabilirsin.

Fotoğraf Geliştirici bu kitte kendi fotoğraflarının negatiflerini geliştirmek ve sonrasında pozitiflerini de almak için gerekli tüm ekipmanlar var.

25 ml 1 numaralı Kimyasal, 25ml 2 numaralı Kimyasal, bir adet güvenli karanlık oda ampulü ve duy fiş, 20 adet ışığa duyarlı fotoğraf kağıdı, 2 adet karıştırma kabı.

Evde kendi karanlık odanı kurup, fotoğraf kağıdı banyosu ve pozitif banyosu yapmak istiyorsan buradan sipariş verebilirsin.

Teneke İğne Deliği Fotoğraf Makinesi - Bitti Gitti

Teneke İğne Deliği Kameralar

İleri dönüşümlü bu kamera serimizde, çok sevdiğimiz ve güvenle yıllardır kullandığımız teneke kutuları birer kameraya dönüştürüyoruz. 0.4mm elmas uç ile açılan dairesel delikler net görüntüler elde etmemizi sağlarken, içbükey fotoğraf yerleştirme bölmesi sayesinde balık gözü etkili fotoğraflar oluşturabiliyoruz. Sipariş notunuzda özel renk isteklerinde de bulunabileceğiniz Teneke Kameraların üzerini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve unutulmaz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Teneke Kameralar teslim alır almaz fotoğraflar oluşturmaya başlamanız için gerekli kimyasallar, fotoğraf kağıdı ve kırmızı ışık ile gelir.Teneke fotoğraf makinelerini buradan inceleyebilirsiniz.

El Yapımı Ahşap Fotoğraf Makinesi

Ahşap İğne Deliği Kameralar

Özenle seçilmiş huş ağaç plakaları yumuşacık olana kadar zımparalanır ve ışık geçirmez fotoğraf kağıdı bölmesiyle kapalı bir kutu haline getirilir. 0.4mm elmas uç ile 1mm inceliğinde bakır plaka üzerine harika bir delik açılır. 5x5cm boyutlarına kadar çok net ve perspektifi düzgün fotoğraflar oluşturur. İsim yakma ve özel renk seçenekleriyle ömür boyu kullanabileceğiniz fotoğraf makinenizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Ahşap İğne Deliği Kameralar teslim alır almaz harika fotoğraflar hayata getirmeniz için mini kitapçığı, gerekli kimyasal ve kırmızı ışığı, 20 adet fotoğraf kağıdıyla birlikte özel taşıma kutusuyla gelir. Ahşap iğne deliği fotoğraf makinelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Bitti Gitti Platform
Fotoğraf ve Karanlık Oda Rehberi

Işık ile desenler oluşturmanın keyfine varmak için kamera yapımından, fotoğrafların banyo edilmesine kadar tüm süreçler

whatsapp iletişim hattı

WhatsApp iletişim hattı

Bitti GittiDükkanEvde ÜretimKurumsal Çözümlerİletişim