Defter ile Yaşam

Kendi defterlerimizi dikmek için gerekli adım adım animasyonlu anlatım ve onlarca ilham verici kullanım örnekleriyle harikulade bir program.

Kurumsal Eğitim Talep FormuEğitimin Kapsamı
Defter ile Yaşam

Gündelik hayatımızın vazgeçilmezi defterlerin yapımından, tasarımına derinlemesine bir yolculuk.

Sayfaları bir araya getirmenin pek çok farklı yolu var. Bu tekniklerden en pratik ve kullanışlı olanlarını 10.000'den fazla kişinin deneyimlemesine tanıklık ederek bu eğitim serüvenini geliştirdik. Hem yazdıklarınızın kalıcılığını arttırmak, hem de daha odaklı notlar tutmak için kendi defterlerinizi yapmak birebir.

Eğitim Programı

1. Tek Ortalı Pratik Defterler

En temel formda pratik ufak defter yapmayı deneyimliyoruz. Tek ortalı defterler, ufak ve ince olmasıyla gün içinde referans olarak kullanabileceğimiz bilgileri barındırmak, belirli konulardaki gelişmelerimizi takip etmek için oldukça elverişli. Bu eğitimde en pratik defter yapım tekniğini ve gündelik hayattaki kullanım alanlarını inceliyoruz.

2. Çok Ortalı Koptik Defterler

Pek çok sayfayı bir araya getirmek için kökeni 2000 yıldan eskiye dayanan koptik defter dikim tekniğini inceliyoruz. Adım adım 3 boyutlu görseller ve anlatımlı videolar ile normalde yıllar boyu deneyim gerektiren tekniği 15 dakikada deneyimliyoruz. Koptik defter tekniği ile kendimize ajanda ve kendi oluşturduğumuz temalarda iç sayfalarla daha da verimli hale getirebiliriz.

3. Özel Sayfa Tasarımları

Kendi defterlerimizi yapmanın bir diğer avantajı iç sayfalarını da tasarlayabiliyor olmamız. Bu eğitimde ilgi alanımıza ve gündelik kullanımıza göre bilgisayar ortamında defter iç sayfa tasarımı alternatiflerini ve tekniklerini inceliyoruz. Bitti Gitti'nin A4 kağıtlar için hazırladığı şablonlarını kullanabilir veya kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

4. Kapak Tasarımları

Defter kapakları ahşap, kraft kağıt ve daha pek çok farklı malzemeden yapılabilir. Bu eğitimde farklı malzemeler kullanarak defter kapakları ve kapak tasarımları oluşturmayı inceliyoruz. Sosyal Sorumluluk kampanyalarından, ürününüzün bir özelliğini vurgulayan defterlere kadar pek çok proje için fark yaratan yaklaşımlar mümkün.

5. Odaklı Defterler

Farklı defter dikim tekniklerini inceledikten sonra gündelik hayattaki pratik uygulamalarını incelediğimiz bu bölümde ikinci beyin olarak kullanabileceğimiz defterler üretimine odaklanıyoruz.

6. İnteraktif Defterler

Defter tasarımlarınızı gerek iç sayfa, gerek kapak tasarımı olarak etkileşime açık geliştirme tekniklerini inceliyoruz. Delikli dikilebilir kapaklı defterler, veya kullanırken size ilham vermesi için önceden belirlediğiniz tasarımlı iç bölmeli kart tasarımlarına kadar, farklı yaklaşımlarla defterleriniz bir kitap veya keyifli bir bulmacaya dönüşebilir. Hem kendiniz, hem de ekibiniz için özgün defterler üretmek için kendi interaktif defterlerinizi yapmak birebir.

7. Özgün Hediye Alternatifleri

Kilit müşteri yönetimi, teşekkür ve tebrik mesajları gibi pek çok farklı alanda en içten dileklerinizi manevi değeri yüksek şekilde iletmek için özgün defter kişiselleştirme tekniklerini bu eğitimde inceliyoruz.

Eğitimin Kazandırmayı Hedefledikleri

 • İhtiyaç doğrultusunda defter üretimi
 • Odaklanılan konular için özel defter üretimi
 • Tasarım ile düşünme
 • Kilit müşteri yönetimi ve manevi değeri yüksek hediyelerİ
 • Proje ve ürün tanıtımları için özgün yaklaşımlar
 • İç sayfa tasarım yetisi ve planlama
 • Hafıza ve farkındalığı gündelik el yapımı defterlerle güçlendirmek
 • Sevdiklerine öğretilebilecek bir yeti kazanılması

Kimler İçin Tasarlandı?

 • Proje yöneticileri
 • Yoğun eğitim temposu olan çalışanlar
 • Yüksek öğrenim görenler
 • Kendini geliştirmeyi hedefleyen bireyler
 • Üretken zihinler

Öne Çıkan Avantajlar

Kendi Hızınızda öğrenin

Hem .gif'li 3 boyutlu görselleştirmeli, hem de birebir anlatımlı videolar ile tüm teknik bilgiler istediğiniz zaman referans almanız için hazır.

Ekipman Desteği

Defterlerinizi yaparken doğal kapaklar, mumlu ip, numaralı sayfalar gibi harikulade ekipmanları Bitti Gitti Defter Ekipmanları seçkimizde sunuyoruz. Katılımcılar tüm defter ekipmanları alışverişlerinde %25 indirim kazanıyor.

Fotoğraf ile canlı destek

Tüm eğitim konularının altında fotoğraf ve yazılı olarak sorularınızı iletebiliyorusunuz. Yıllar içerisinde gelen sorularla güncellenen içeriklerimiz oldukça kapsamlı ve verimli olsa da aklınıza takılan en ufak adımda hızlı destek sunuyoruz.

İlham verici örnekler

Bitti Gitti Online Kurumsal Eğitimleri teknik bilgi ve ekipman alternatifleri paylaşılmasının yanı sıra gündelik hayatımıza uyarlanmış, harekete geçmeye hazır ilham verici örnekleri de barındırır. Bu sayede katılımcılar eğitime katıldıktan aylar sonrasında bile yeni fikirler ve üretimlere devam eder.

*Katılımcılara tüm Defter Ekipmanları ürünlerinde %25 indirimden faydalanmaktadır.

No items found.

Referanslar

Benim için çok keyifli bir deneyimdi, kendi defterimi yapmaktan bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim. Teşekkürler Bitti Gitti ekibi.

Arkadaşlarıma ellerimle hediyeler yapmayı çok seven biri olarak bu eğitime bayıldım! Yazıcıdan çıkartılabilir iç sayfa temaları da oldukça kullanışlı. Defterlerin sadece kapaklarını değil, içlerini de kişiselleştirebiliyor olmak bütün oyunu değiştirdi.

Defter dikim tekniği pek ilgilimi çekmese de defterlerin kullanımına yaklaşımını beğendim. Kullanmadığım evdeki boş ajandaları daha odaklı konular için ayırdım, projelere özel defterler olması daha sık ve verimli not tutmamı sağladı.

Karmaşık gibi gözüken bir süreci gayet güzel açılarla aktarmışsınız. Sonrasında referans olarak kullanmak için adımların numaralı olması da güzel. Genelde en son üst kapağı kağıtlara tutturmada kafam karışıyor, video yerine direk görsele bakmak daha pratik oluyor.

Oldum olası hayranlık duyduğum, kullanmaya kıyamadığım el yapımı defterleri kendim yapabildiğimi görmek harika oldu. Henüz ekipmanları temin etmedim ama süreci görmek ve sonrasında neler yapabileceğimi canlandırmak bile evdeki defterlerimi hızla kullanmaya teşvik etti.

Defter ile Yaşam

Kendi defterlerimizi dikmek için gerekli adım adım animasyonlu anlatım ve onlarca ilham verici kullanım örnekleriyle harikulade bir program.

Bu online eğitim serisine bireysel olarak katılabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan eğitim paketini satın aldığınızda, ilgili bağlantı otomatik olarak e-posta adresinize yönlendirilecektir.

Bireysel Katılım

Online Kurumsal Eğitim

Bu ve diğer tüm Online Eğitim Programlarını çalışanlarınızla paylaşmak için kurumunuza özel teklif alabilirsiniz.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bu Eğitimle İlgili Ürünler

Diğer Online Eğitimler

Verimli Not Tutma Teknikleri

Verimli Not Tutma Teknikleri

Hem zihinsel hem de pratik teknikler ile sizin için en verimli not tutma tekniğini keşfetmeniz için hazırlanmış harikulade bir eğitim.

Güneş ile Baskılar

Güneş ile Baskılar

Güneş ile mavi beyaz eserler oluşturmak için harikulade bir teknik.

Serigrafi ile Doğal Baskılar

Serigrafi ile Doğal Baskılar

Evinizde harikulade baskılar oluşturmak için en keyifli ve verimli teknik Serigrafi Baskı için en kapsamlı eğitim programı.

İğne Deliği Fotoğrafçılık

İğne Deliği Fotoğrafçılık

Karanlık oda kurulumundan, fotoğraf makinesi yapımına kadar tüm teknik bilgilerin ilham verici örnekler ve animasyonlu anlatımlarıyla benzersiz bir program.

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar