Defter Serüveni

Sayfaları bir araya getirmenin sonsuz yolu var. Online eğitim serüveninde en pratik, kullanışlı ve havalı teknikleri deneyimliyoruz.

Devamı
Defter Serüveni

Kendi defterlerini ve kitaplarını yapmanın pek çok yolu var. Bitti Gitti bunlardan en kullanışlı ve pratik olan teknikleri şimdiye kadar 1000'den fazla bireye anlatımıyla kazandığı deneyimi adım adım online eğitim serüveni halinde hazırladı.

Ahşap kapaklı, el dikişli, çok ortalı harikulade defterler yapman için gerekli tüm bilgiler ve ekipmanlar bu serüvende!

Bir kere defter dikimini deneyimledikten sonra, bir daha defter satın almak istemeyeceksin! 

işte hediyelerin bir kısmı!

Kendi Hızınızda öğrenin

Hem .gif'li 3 boyutlu görselleştirmeli, hem de birebir anlatımlı videolar ile istediğiniz tekrarda, istediğiniz hızda defter dikimini deneyimleyebiliyorsunuz.

Adım adım .gif li eğitimlere örnek
Pratik Defterler

Hem elleri ısındırmak için, hem de defteri defter yapan temel özellikleri birebir deneyimlemek için beraber Tek Ortalı Defter'imizi yapıyoruz. Bu defteri tüm serüven boyunca not almak ve aklına gelen üretim fikirlerini not almak için kullanıyor olucaksın ;)

Tek ortalıya ek olarak yine farklı yaklaşımlarla dilediğin boyutta defterler yapmayı deneyimliyoruz. Zımba, ataç, düğme, cırt cırt, mumlu ip, mıknatıs ve daha birçok gündelik malzeme ile defterler nasıl yapılır inceliyor, en sevdiğin yöntemi kendin yapıyorsun.

Çok Ortalı Defterlere Giriş

Tek ortalı defterler pratik ve kolay taşınır. Ama çok daha fazla sayfayı yanında taşımak istiyorsan, veya kendine mini kitap yapmayı planlıyorsan bundan daha iyi bir teknik gerek. İşte çok ortalı defter tekniklerine giriş ile bir sonraki atölyede inceleyeceğimiz bol dikişli teknik öncesi alternatiflerimizi inceliyoruz. Matkap, bakır çivi, toka, yay gibi sıradışı çözümlerle çok ortalı defterler nasıl yapılıyor beraber değerlendiriyoruz.

Koptik Dikiş

Çok ortalı defter/kitap yapmanın en şölen yolu olan koptik dikişi baştan sona beraber deneyimliyoruz. Defter Serüveni Özel video serimizden de hem atölye öncesinde hem de serüven sonrası kendi üretimlerini yapıyorken tüm detayları yakın plandan tekrar izleyebilirsin. Defterini beraber yapıyorken ileride karşılaşabileceğin olası sorunsallara çözümlerini de işliyoruz.

Bu sayede dilediğin kadar sayfayı, dilediğin kadar ortaya bölerek harikulade defterler yapabilirsin.

Ahşap Kapaklı Defterim

Bitti Gitti Ahşap Defter Kapakları ile   koptik dikişli defteri yapımını detaylı bir video ile birlikte inceliyoruz. Aynı teknik ile siz de dilediğiniz malzeme ile özgün defter kapakları yapabilirsiniz.

Mukavva üzeri serigrafi baskılı, keçe ve dikişli veya bakır plaka gibi pek çok etkileyici defter yapmak mümkün.

Kaligrafi Tavsiyeleri

Defterinin kapağına veya iç kısımlarına eklemek istediğin yazılı şovlar için harikulade tavsiye ve örneklerden oluşan kaligrafi atölyesiyle üretimlerini bir sonraki seviyeye taşıyorsun.

İhtiyacına göre kişiselleştirilmiş defterler!

Video İçerik Listesi

• Defter yapım aletlerini tanıyalım

• Tek ortalı defter yapımı

• Çok ortalı, Koptik dikiş teknikleri

• Sıradışı defter örnekleri

• Serigrafi baskıyla defter sayfalarını kişiselleştirmek

• Kaligrafi tavsiyeleri

• Defter yapımında karşılaşılabilecek sorunlar ve çözümleri

Hediyeler

1 çift ahşap kapak

100 yaprak doğal kağıt

3 renkte mumlu ip

İğneler

Renkli 300gr kapak sayfaları

20+ dk video serisi

İlgili Ürünler

No items found.

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar