Serigrafi ile Doğal Baskılar

Evinizde harikulade baskılar oluşturmak için en keyifli ve verimli teknik Serigrafi Baskı için en kapsamlı eğitim programı.

Kurumsal Eğitim Talep FormuEğitimin Kapsamı
Serigrafi ile Doğal Baskılar

Tarihi M.S. 3. yüzyıla dayanan, günümüze kadar hala en kaliteli ve doğal baskı yöntemi olan Serigrafi Baskı Tekniğini tüm detaylarıyla öğrenmek için harikulade bir Serüven. 

Kendi kalıplarını oluşturmaktan, baskı yapılacak yüzey için en uygun boya seçimine, vektörel tasarım çalışmaları hazırlamaktan, serigrafi baskıya uygun tasarım tavsiyelerine kadar onlarca konunun bulunduğu bu serüven ile kısa sürede gerekli olan tüm bilgileri dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. 

Eğitim Programı

1. Serigrafi Baskı Nedir?

Ekipmanları ve nasıl uygulandığını 3 boyutlu animasyonlarla incelediğimiz açılış konusu. Bu adım sayesinde sonraki serigrafi baskı tekniğinin temel çalışma prensibini içselleştirip, ileride tasarlayacağımız eserlerin baskıya elverişli olmasını sağlıyoruz.

2. Farklı Yüzeylere Baskılar

Tek bir serigrafi çerçevesi ile pek çok farklı yüzeye baskılar yapılabilir. Bu konuda ahşap, keçe, kağıt, metal plaka gibi farklı yüzeylerde serigrafi baskının nasıl sonuçlar verdiğini ve farklı kullanım alanlarını inceliyoruz.

3. Örnek Çalışmalar

Tasarımlarımıza ilham vermesi için projelerinizde kullanabileceğiniz kartvizit, tişört, çanta, defter kapağı gibi farklı eser üretimlerine odaklanıyoruz.

4. Bilgisayar Ortamında Tasarım

Serigrafi baskı kalıbı oluşturmak için bilgisayar ekran görüntüsü kayıtları ile adım adım takip edebileceğiniz tasarım süreci. Hem ücretsiz hem de deneme sürümlü uygulamalar ile sadece yazı karakterleri ve geometrik şekillerle bile özgün eserler üretebilmenin yollarını incelediğimiz kapsamlı bir eğitim. Bilgisayarınıza indirerek, üzerinde çalışabileceğiniz Bitti Gitti tema dosyaları ile birlikte.

5. Çok Renkli Baskılar

Serigrafi baskı tekniğinde tasarımımızdaki her renk için ayrı bir kalıp gerekiyor. Hem bilgisayar ortamında tasarımımızı renklerine ayırmayı, hem de baskı sırasında en verimli sonuçları elde etmek için videolu ve adım adım açıklamalı anlatımlar ile.

6. Projeleriniz için Eser Üretimi

Teşekkür kartı, etiket, kutu baskıları veya ürününüzün bir özelliğini vurgulayan tasarımlar ile serigrafi baskı tekniğini kullanarak iz bırakan eserler üretmeye odaklandığımız bir konu.

7. Etkinlik Konseptleri

Baskı sürecini her katılımcının elleriyle yaptığı, tek bir tasarımın yüzlerce farklı yorumlarda basıldığı etkinlikler için ilham verici örnekler ve projelendirme planları ile.

Eğitimin Kazandırmayı Hedefledikleri

 • İz bırakan eser üretimleri
 • Projeler için yeni materyal üretimi
 • Tasarım ile düşünme
 • Kilit müşteri yönetimi ve manevi değeri yüksek hediyelerİ
 • Proje ve ürün tanıtımları için özgün yaklaşımlar
 • Ekip içi motivasyonu destekleyen etkinlik konseptleri
 • Kurum değerlerinin görselleştirilmesi
 • Sevdiklerine öğretilebilecek bir yeti kazanılması

Kimler İçin Tasarlandı?

 • Proje yöneticileri
 • Elleri ile üretim yapmak isteyenler
 • Doğaya duyarlı, üretim odaklı bireyler
 • Enerji dolu ekipler
 • Üretken zihinler

Öne Çıkan Avantajlar

Kendi Hızınızda öğrenin

Hem .gif'li 3 boyutlu görselleştirmeli, hem de birebir anlatımlı videolar ile tüm teknik bilgiler istediğiniz zaman referans almanız için hazır.

Ekipman Desteği

Kendi baskılarınızı yapmaya başlamak istediğinizde pozlama ünitesi, serigrafi çerçeveleri ve tasarımınızın pozlandığı baskıya hazır kalıplar gibi ilgili tüm ürünleri %25 indirimle temin edebilirsiniz.

Fotoğraf ile canlı destek

Tüm eğitim konularının altında fotoğraf ve yazılı olarak sorularınızı iletebiliyorusunuz. Yıllar içerisinde gelen sorularla güncellenen içeriklerimiz oldukça kapsamlı ve verimli olsa da aklınıza takılan en ufak adımda hızlı destek sunuyoruz.

İlham verici örnekler

Bitti Gitti Online Kurumsal Eğitimleri teknik bilgi ve ekipman alternatifleri paylaşılmasının yanı sıra gündelik hayatımıza uyarlanmış, harekete geçmeye hazır ilham verici örnekleri de barındırır. Bu sayede katılımcılar eğitime katıldıktan aylar sonrasında bile yeni fikirler ve üretimlere devam eder.

*Katılımcılara tüm Serigrafi Ekipmanları ürünlerinde %25 indirimden faydalanmaktadır.

No items found.

Referanslar

Açıklamaları ve farklı yaklaşımları beğendim. Boş bir çerçeve ve birkaç maske bandıyla tam hayalimdeki geometrik şekilli tişört ve çantaları bu teknik ile yapabilirim.

Üniversite yıllarında deneyimlediğim serigrafi tekniğinin kokusuz boyalarla ev ortamında yapılabildiğini bu eğitim ile farkettim. Hem açıklamaları hem de örnek çalışmalar oldukça kapsamlı.

Serigrafi ile Doğal Baskılar

Evinizde harikulade baskılar oluşturmak için en keyifli ve verimli teknik Serigrafi Baskı için en kapsamlı eğitim programı.

Bu online eğitim serisine bireysel olarak katılabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan eğitim paketini satın aldığınızda, ilgili bağlantı otomatik olarak e-posta adresinize yönlendirilecektir.

Bireysel Katılım

Online Kurumsal Eğitim

Bu ve diğer tüm Online Eğitim Programlarını çalışanlarınızla paylaşmak için kurumunuza özel teklif alabilirsiniz.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bu Eğitimle İlgili Ürünler

Diğer Online Eğitimler

Verimli Not Tutma Teknikleri

Verimli Not Tutma Teknikleri

Hem zihinsel hem de pratik teknikler ile sizin için en verimli not tutma tekniğini keşfetmeniz için hazırlanmış harikulade bir eğitim.

Güneş ile Baskılar

Güneş ile Baskılar

Güneş ile mavi beyaz eserler oluşturmak için harikulade bir teknik.

İğne Deliği Fotoğrafçılık

İğne Deliği Fotoğrafçılık

Karanlık oda kurulumundan, fotoğraf makinesi yapımına kadar tüm teknik bilgilerin ilham verici örnekler ve animasyonlu anlatımlarıyla benzersiz bir program.

Defter ile Yaşam

Defter ile Yaşam

Kendi defterlerimizi dikmek için gerekli adım adım animasyonlu anlatım ve onlarca ilham verici kullanım örnekleriyle harikulade bir program.

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar