Garanti Bankası kurumsal eğitim sonrası Ses Sistemi kişiselleştirmeleri.

Ses Sistemi Kişiselleştirme

2018 Alman Tasarım Ödüllü Ahşap Ses Sistemini dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz için harikulade bir etkinlik.

Ham halde, boyamaya hazır

Tüm Ses Sistemleri etkinlik gününe özel üretilir ve en iyi boyama sonucu vermesi için 1200 dereceye kadar zımparalanır.

Özgün tasarım çalışmaları

Bitti Gitti Kişiselleştirme Kiti sayesinde tüm katılımcıların kullanabileceği Ahşap Yakma Ünitesi'nden, doğal vernik ve boya çeşitlerine kadar onlarca seçenek ile gelir.

Hedef ve Veri görselleştirmeleri

Hem dairesel bölgesi, hem de arkasındaki düz ahşap yüzeyi ile veri görselleştirmeleri için harika eserler oluşturulabilir.

Kişiselleştirme Ekipmanları

Her katılımcının kendi Ahşap Ses Sistemini dilediği gibi kişiselleştirebilmesi için gerekli tüm ekipmanların olduğu Kişiselleştirme Kiti ile birlikte sunuyoruz.

Ahşap yakma aleti, keçeli kalemler, sulu boyalar, firmanıza özel logo şablonu, renkli bantlar, doğal vernikler ve sünger fırçalar bunların başlıcaları.

Yüksek Performans

Özel kanal sistemi sayesinde tüm telefon ve kılıf kombinasyonlarında mükemmel performans sunar.

Hem telefonunuzun sesini arttırır, hem de normal koşullarda duyulmayan bas ve tiz tonlarının odaya eşit bir şekilde yayılmasını sağlar.

Ellerinizle Üretim Keyfi

Yıllar boyunca kullanacağınız bir eseri kendi ellerinizle yapıyor olmanın keyfini ekibinizle yaşayın.

Konular doğrultusunda tasarım

Kurumsal eğitim çalışmaları sonrasında hem o gün öğrenilenleri pekiştirmek, hem de toplantı sonrası ekipçe elleri kirletip zihinleri temizlemek için unutulmaz bir etkinlik.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne gibi tasarımlar yapılabilir?

Etkinlik günü ilham verici örneklerin olduğu kurumunuza özel bir sayfa hazırlıyoruz. Bu sayede tüm katılımcılar örnekleri telefonlarından inceleyebiliyor.

Veri görselleştirmeleri, ahşap yakmaları, katmanlı verniklemeler ve özgün desenler bunların başlıcaları.

Tüm telefonlara uyumlu mu?

Evet, Ahşap Ses Sistemi tasarlanırken piyasadaki tüm akıllı telefonlar göz önünde bulundurarak kanal sistemi oluşturuldu. Telefon modellerine ek olarak, Ses Sistemleri neredeyse tüm kılıflarla da kullanılabilir ölçülerdedir.

Nasıl bir pakette geliyor?

Tüm Ses Sistemleri kurumunuza özel serigrafi baskılı ve dikişli bez çantalarında geliyor. Ek olarak içerisinde imzalı özgünlük belgesi ile hem üretim sürecinden, hem de 2018 Alman Tasarım ödülünden bahsediliyor.

Neden huş ağacı?

Yaptığımız onlarca prototip denemeleri sonucunda en yüksek performansı veren ve en iyi boya tutan doğal malzeme huş ağacı olarak belirmiştir.

Genelde kullanılan kavak ağacına göre 4 kat daha yoğun ve bir o kadar da sesi arttıran özelliğe sahiptir.

Ne kadar dayanıklı?

Kırılması neredeyse imkansız diyebiliriz. Yoğun huş ağacı gövdesi sayesinde darbelere tamamen dayanıklıdır. Etkinlik sonunda katılımcıların uygulayacağı keten tohumu yağı veya doğal vernik seçenekleriyle de suya dayanıklı hale gelmektedir. Yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Eğitmen sağlıyor musunuz?

Kişiselleştirme Kiti ve online ilham verici örnekler sayfası sayesinde tüm süreci ekibinizle birlikte rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar

Teklİf İster Mİsİnİz?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah! Formda bir eksiklik olabilir mi?