Evde Yapılabilecek Hobiler

#EvdeKal'dığınız sürede, yıllar boyu hatırlanacak üretimler ve kazanılan yeni yetiler

Serigrafi Baskı ile Kalıcı Eserler

2000 yılı aşkın tarihçesiyle serigrafi baskı günümüzde de en doğal ve kalıcı baskıları yapma tekniği olarak öne çıkıyor. Bitti Gitti'nin ahşap çerçeve ve su bazlı doğal kumaş boyaları ile siz de evinizin güveninde bu tekniği deneyimleyebilir, yıllar boyu kullanacağınız eserleri kendiniz üretebilirsiniz.

Evde Baskı Alternatifleri
Serigrafi baskı tekniği ile pek çok yüzeye evde baskı yapabilirsiniz.

Serigrafi Baskı ile Neler Yapılır?

Serigrafi baskı ile doğal ve düz hemen her yüzeye baskılar yapabilirsiniz. Çerçeveyi her kullanımdan sonra su ile yıkayarak temizleyip, daha sonra tekrar kullanıma hazır halde saklayabilirsiniz. Serigrafi ile üretebileceğimiz harikulade eserlerden bazıları;

Serigrafi Baskı Nasıl Yapılır?

Tasarımınızın pozlandığı serigrafi çerçevesine, dilediğiniz renk kumaş boyasını koyup, ragle ile çektiğinizde tasarımınız aşağıdaki yüzeye kalıcı bir şekilde aktarılmış oluyor. Bitti Gitti Serigrafi Rehberi ile size en uygun boyutlarda çerçeveleri inceleyebilir, su bazlı kumaş boyalarını karıştırarak özgün renkler oluşturabilirsiniz.

Mini Serigrafi Kiti
Serigrafi Kiti
Cep Baskılı Tişört Seti

Cep Baskılı Tişörtler

Serigrafi ile evinizdeki tişörtlere rengarenk cep baskıları yapmak için harikulade bir set.

Cep Tasarımları Basmak İsterim

Evde Defter Yapımı

Çok ortalı defterler dikmenin en kullanışlı ve pratik yolu olan Koptik Defterler için Ahşap kapakları ve adım adım animasyonlu görselleriyle Defter Kiti'ni geliştirdik. Kit ile birlikte gelen mumlu ip, kenarı yuvarlanmış sayfalar ve ahşap kapaklar ile dilediğiniz tasarımı üzerine yaptığınız, keyifle kullanacağınız defterleri yapabilirsiniz.

Evde Yapılabilecek Hobiler - Defter Dikimi
Ahşap Kapaklı Koptik Defterler

Kendi defterinizi yapmanın avantajları

Gündelik hayatta yeri büyük olan defterleri daha da sık kullanmak için harika bir fırsat kendi defterlerimizi yapmaktan geçiyor. Defter Kiti ile koptik dikimi bir kez deneyimlediğinizde, belki bir daha hiç defter alma ihtiyacı hissetmeden üretime devam edeceksiniz. Koptik defter dikimininin birkaç faydası şöyle;

Evde Dikilen Defter Avantajları
Evde dikilebilecek defterler
Defter Kiti

Evde İğne Deliği Fotoğrafçılık

Kendi fotoğraflarınızı çekip, kendi karanlık odanızda baskılar yapmak için Bitti Gitti'nin fotoğraf kağıdı ile çalışan İğne Deliği Kameraları birebir. Hem ahşap, hem teneke kamera kitleri ihtiyacınız olan tüm ekipmanlarla birlikte geliyor ve sadece dakikalar içerisinde tüm süreci evinizden gerçekleştirebilirsiniz.

Ahşap Kamera Kiti - Evde fotoğrafçılık
Ahşap Kamera ve Karanlık Oda Kiti

Evde Karanlık Oda Kurulumu

Kit ile birlikte gelen kırmızı ışığı, ışık geçirmeyen banyo gibi bir odaya takarak karanlık odaya dönüştürebilir, çektiğiniz fotoğrafların banyosunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğrafların gözlerinizin önünde siyah beyaz olarak oluşmasını izlemenin ve tüm sürece hakim olmanın paha biçilemez keyfi için en pratik ve verimli yöntemi için Bitti Gitti İğne Deliği Kameralarını geliştirdik.

Kendi Fotoğraflarınızı Çekmenin Avantajları

Evde Yapılabilecek Hobiler - Fotoğrafçılık
Teneke Kamera Serisi
İğne Deliği Kamera Fotoğrafları 1
Ahşap Kamera ile Balkonda fotoğraf keyfi
İğne Deliği Kamera Fotoğrafları 2
Balık Gözü Lens etkili teneke kamera fotoğrafları
Teneke Kamera Kiti
Ahşap Kamera Kiti

Evde Mavi Beyaz Eserler

Güneş ile baskılarÇocuklarla evde eser üretimi

Güneş ile Mavi Beyaz Eserler

Güneş ışığı ile kalıcı eserler oluşturmak için Mavi Baskı tekniği birebir.

Fotoğrafçılığa farklı bir yaklaşım olarak da düşünebileceğiniz, Cyanotype adıyla da bilinen bu teknik ile dakikalar içerisinde Mavi Beyaz harikulade eserler oluşturmak mümkün.

Hem evdeki en sevdiğiniz objelerin gölgelerinden, hem de asetat üzerine çıktısını aldığınız fotoğraflarınızdan özgün eserler ve defter kapakları yapabilirsiniz.

Mavi Baskı Kiti

Evde Üretime başlamanın tam zamanı!

serigrafi ekipmanlarımavi baskı ekipmanlarıdefter kiti Teneke Kamera Kiti

İlgili Bağlantılar