Serigrafi Baskı ile
Evde Tişört Baskıları

Tasarımlarınızı tişört, bez çanta ve kartvizit gibi kalıcı eserlere dönüştürmenin en doğal ve keyifli yolu Serigrafi Baskı Tekniği için harikulade üretim kitleri geliştirdik.

Evde Baskı Teknikleri
Evde Tişört Baskıları

Serigrafi Baskı ile Evde Tişört ve Çanta Baskıları

Tasarımlarınızı en doğal ve kalıcı şekilde serigrafi çerçeveleri ve ragle ile pek çok farklı yüzeye aktarabilirsiniz. Pamuklu tişörtler, yastık kılıfları ve bez çantalar bunlardan başlıcaları.

Baskıya hazır serigrafi kalıpları

Eğer tasarımınız belli ve hemen baskıya başlamak istiyorsanız Mini Serigrafi Kit'lerimiz tam size göre. Tasarımınızı seçtiğiniz boy çerçeveye pozluyor, seçtiğiniz doğal kumaş boyası ve ragle ile gönderiyoruz. Dakikalar içerisinde onlarca baskı elde edebilirsiniz.

Kendi kalıplarınızı oluşturmak için

Aynı serigrafi çerçevesi ile pek çok farklı tasarım basmak için Serigrafi Kit'leri ve Pozlama Üniteleri birebir. Emülsiyon sürmekten, pozlamaya, kalıbı çözmekten yeni tasarım pozlamaya kadar tüm adımları evinizde gerçekleştirebilmeniz için gerekli tüm ekipmanları Serigrafi Ekipmanları seçkimizden temin edebilirsiniz.

Serigrafi Baskı ile Evde Üretim

Evinizde en doğal baskı tekniği serigrafi ile yüzlerce eser üretebilirsiniz.

Bitti Gitti'nin ödüllü ahşap serigrafi kitleri ve doğal kumaş boyaları ile dakikalar içinde yıllar boyu keyifle kullanacağınız baskılar için tasarlandı.

Serigrafi Ekipmanları
evde serigrafi baskı üretimi

Fotoğraftan Serigrafi Kalıbı

Serigrafi baskıyı deneyimlemek istiyor ancak henüz tasarımınıza karar vermediyseniz, sevdiğiniz bir fotoğraf ile başlayabilirsiniz.

Fotoğraftan Serigrafi Çerçevesi

İlgili Bağlantılar