Serigrafi Baskı ile Neler Yapılır?

İlham veren çalışmalardan kısa kısa.

Aynı Kalıp, Farklı Renkler

Serigrafi baskı tekniği ile aynı çerçeve ile rengarenk baskılar elde edebilirsiniz.

Hem tek seferde birkaç renk ile özgün eserler üretebilir, hem de sadece mavi, kırmızı, siyah gibi farklı tekli renklerde baskılar yapabilirsiniz.

Bu sayede toplu sipariş verdiğinizde her renkten en az üretim adedi gibi bir limit olmadan istediğiniz renklerde istediğiniz sayıda üretimler yapabilirsiniz.

Tek Çerçeve, Farklı Eserler

Serigrafi baskı tekniği ile tek bir çerçeve ile onlarca farklı ürün oluşturabilirsiniz.

%100 pamuklu tişörtler, bez çantalar, yastık kılıfları, ahşap defter kapakları, deri cüzdanlar ve daha pek çok düz yüzeye kalıcı baskılar yapmak için serigrafi tekniği birebir.

Doğal Ekipmanlar, Her Yaştan Katılımcılar

Ahşap serigrafi çerçeveleri ve doğal su bazlı kumaş boyaları ile serigrafi baskı ekipmanlarımız hem temizlemesi kolay hem de cilt ile temasında sorun olmayan yapısıyla güvenle her yaştan katılımcılarla baskılara elverişli.

Yastık Kılıfları için Birebir

Doğal su bazlı kumaş boyaları serigrafi baskı tekniğiyle kumaşın üzerinde ek bir tabaka oluşturmadan sadece ipliklere tutunmasıyla hiç ele gelmeyen -tuşesiz- baskılar elde etmeye imkan sağlar.

Tişörtlerin yanında güvenle yaslanabileceğiniz yastıklara baskılar yapabilirsiniz.

Küçük Çerçeve ile Büyük Eserler

Aynı tasarımdan özgün desenler oluşturmak için serigrafi baskı tekniği harikulade. Farklı açılarda, farklı aralıklarda dilediğiniz boyutta perde, çanta veya tişörtlere baskılar yapabilirsiniz.

Sadece A5 Serigrafi Çerçevesi ve tek renk boya ile benzersiz eserler üretebilirsiniz.

Özgün Eser Üretimleri

Serigrafi baskı ile normalde üretimi ancak çok yüksek adetlerde sipariş verdiğinizde yapılabilecek özgün şekillerde eserler üretiminde kullanabilirsiniz.

Ahşap plaka üzerine baskı yaptıktan sonra ufak testere ile kesebilir, arkalarına mıknatıs yapıştırıp buzdolabı magnetleri yapabilirsiniz.

Çok Renkli Baskıları

Renklerine göre ayırdığınız tasarımları farklı çerçevelere pozlayarak pratik bir şekilde özgün eserler üretebilirsiniz.

Kartvizit, davetiye ve tişört baskıları için tamamen ellerinizle yaptığınız bir teknik.

Soyut Eserler

Serigrafi çerçevesine tasarımınızın tersini pozlayıp, her baskıda tasarımınızın dışındaki bölgeyi onlarca farklı renk karışımında baskılar yapımında da kullanabilirsiniz.

Serigrafi Kiti ve Pozlama Ünitesi sahibi olduğunuzda daha pek çok deneysel tekniği deneyimleyebilir, özgün üretimleri birinci elden yapabilirsiniz.

Detaylı Baskılar

Kartvizit, davetiye ve PCB devre baskıları gibi detayların ön planda olduğu baskılar için Detaylı Serigrafi Kitleri birebir.

Serigrafi Baskının bir diğer avantajı, yazıcıların basamadığı kalınlıkta ve dokuda kağıtlara baskılar yapıp özgün kart ve davetiyeler yapılabiliyor olması.

Açık Havada Baskılar

Su bazlı kumaş boyaları temizlemesi kolay olup, baskı sürecinde ek kimyasal kullanılmadığı için rahatlıkla doğa içerisinde uygulayabilirsiniz.

Bir sonraki piknik aktivitenizde arkadaşlarınızdan boş pamuklu tişörtleriyle gelmelerini isteyip o güne özel hazırladığınız serigrafi kalıbı ile baskılar yaparak unutulmaz eserler üretmenizi sağlayabilirsiniz.

Serigrafi'ye başlamanın tam zamanı!

Serigrafi Baskı Ekipmanları

Evinizde kendi tasarımlarınızdan tişört ve çanta gibi harikulade eserler üretmek için ekipmanlar

Serigrafi Ekipmanları Seçkisi

İlgili Bağlantılar