Kurumsal Çözümler
>
Vaka Çalışmaları
>
Garanti BBVA Kaligrafi Şöleni

Garanti BBVA Kaligrafi Şöleni

Garanti BBVA ekipleriyle keyifli bir kaligrafi serüveni!

Etkinliğe dair
Garanti BBVA Kaligrafi Şöleni

Garanti BBVA

1946 yılında, Ankara’da kurulmuş, Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası.

12

Katılımcı

160

Dk.

12

Eser

Şirket yetkilisi : Burcu Kocaoğlu

Kaligrafi Atolyesi : Keyifli ve etkili yazma tekniklerini incelediğimiz 2 saatlik atölyede gündelik kalemlerden, fırça uçlu ve kesik uçlu kaligrafi kalemlerine, kağıt üzerine notlardan, ahşap panel boyamalarına kadar pek çok deneyim yaşadık.

1 saatlik teori çalışması ve birebir pratiklerle ellerimizi ısındırdık, herkes kendi sevdiği kelime ve cümleleri kağıt üzerinde deneyimledi.

Kilit müşterilere el yazılı notlar yazmaktan, etkili sunumlar hazırlamaya kadar kurumsal hayata kaligrafiyle keyif katmanın ilk adımını Bitti Gitti’yle atmış olduk.

Atölye sonrası videolu anlatımlar ve aralıklı gönderilen ilham verici çalışmalarla kaligrafi deneyimini alışkanlık haline getirmeniz dileğiyle!

Bankacılık gibi meslekler genelde zihin yoran işler oluyor, gün içinde yoğunluğunuzu yorgunluğunuzu farketmiyorsunuz. Sonra o zihinle eve gidince boş boş televizyona bakıp rahatlamaya çalışıyoruz maalesef ki :)

Geldiğimiz kaligrafi eğitimi sayesinde bir yandan zihnimizi rahatlatırken bir yandan da tasarlamanın ve yaratmanın ne kadar keyif verici olduğunu tattık.

Ayrıca defterleriniz mükemmel, yoğun bir kırtasiye alışverişi yapma gereği hissettik.

Burcu Yiğitgil

Sales Trainee
Garanti BBVA
No items found.
fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı el yapımı eserlerin üretimiyle geçmesini diliyorsanız, Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderip,
1 iş günü içinde size özel teklifinizi inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Önceki Etkinliklerden

Kurumsal Etkinlikler