Kurumsal Çözümler
>
Vaka Çalışmaları
>
Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi

Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi

AirBnb ekibi ve Istanbul'un önde gelen paylaşımcılarıyla serigrafi baskı şöleni.

Etkinliğe dair
Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi

Air Bnb

Dünyanın en büyük topluluk öncülüklü paylaşım şirketi.

9

Katılımcı

180

Dk.

13

Eser

Air Bnb'nin kurucusu ve CEO'su Brian Chesky #booksonwalls projemizin yazısını Medium'da okuduğunda İstanbul'da Bitti Gitti'yle neler yapılabilir araştırmak için iki kişilik bir ekibi yönlendirdi atölyemize. 

Air Bnb'yle ilk kez karşılaşmıyorduk, 2 sene önce Air Bnb Türkiye direktörü Alperen işbirliği için bize yazmıştı. Rus gazetecilerle İstanbul'u ziyaret ettiğinde İstanbul'un global, girişimci ve sanat ruhuna uygun bir program hazırlamıştık misafirlerine. Anlattıklarımız Rus televizyon kanallarına çıkmıştı ve süper bir geri dönüş almıştı Air Bnb İstanbul'a dair. 2014'ün Kasım'ın BookSerf'ü Berlin'de açtığımızda da Air Bnb sponsor olmuştu, konaklamamızı karşılamıştı.

Bu sefer de Alperen İstanbul'daki Air Bnb super host'larına keyifli bir etkinlik düzenlemek istiyordu, o sıralar Air Bnb logosunu değiştirmişti ve bütün internet onu konuşuyordu. Biz de yeni Air Bnb logosunu serigrafiyle basma atölyesi düzenlemeyi teklif ettik, Alperen Avrupa ofisinden onay aldı ve hemen Air Bnb'nin hesabından duyurdu.

Dünyanın ana şehirlerinde Air Bnb bu türde bolca Meetup düzenliyor ve İstanbul nüfusuna oranla etkinlik bakımından sakin bir şehir. Biz bunu değiştirmek için çalışıyoruz, Air Bnb'liler bir araya geldiğinde bolca bilgi paylaşımında bulunuyorlar çünkü ve birbirlerine verdikleri tüyolarla daha iyi ''host'' olmayı öğreniyorlar. Sahip olduklarımızı daha keyifle paylaşmayı öğrendikçe dünyayı ileri taşıyan yeni ekonomide Türkiye'nin de katkısı olacak ve çok faydasını göreceğiz.

Etkinlik Günü:

Air Bnb
No items found.
fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı el yapımı eserlerin üretimiyle geçmesini diliyorsanız, Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderip,
1 iş günü içinde size özel teklifinizi inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Önceki Etkinliklerden

Kurumsal Etkinlikler