Bitti Gitti Logo nav

Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi

10

/

12

/

2015

Air Bnb'nin kurucusu ve CEO'su Brian Chesky #booksonwalls projemizin yazısını Medium'da okuduğunda İstanbul'da Bitti Gitti'yle neler yapılabilir araştırmak için iki kişilik bir ekibi yönlendirdi atölyemize. 

Air Bnb'yle ilk kez karşılaşmıyorduk, 2 sene önce Air Bnb Türkiye direktörü Alperen işbirliği için bize yazmıştı. Rus gazetecilerle İstanbul'u ziyaret ettiğinde İstanbul'un global, girişimci ve sanat ruhuna uygun bir program hazırlamıştık misafirlerine. Anlattıklarımız Rus televizyon kanallarına çıkmıştı ve süper bir geri dönüş almıştı Air Bnb İstanbul'a dair. 2014'ün Kasım'ın BookSerf'ü Berlin'de açtığımızda da Air Bnb sponsor olmuştu, konaklamamızı karşılamıştı.

Bu sefer de Alperen İstanbul'daki Air Bnb super host'larına keyifli bir etkinlik düzenlemek istiyordu, o sıralar Air Bnb logosunu değiştirmişti ve bütün internet onu konuşuyordu. Biz de yeni Air Bnb logosunu serigrafiyle basma atölyesi düzenlemeyi teklif ettik, Alperen Avrupa ofisinden onay aldı ve hemen Air Bnb'nin hesabından duyurdu.

Dünyanın ana şehirlerinde Air Bnb bu türde bolca Meetup düzenliyor ve İstanbul nüfusuna oranla etkinlik bakımından sakin bir şehir. Biz bunu değiştirmek için çalışıyoruz, Air Bnb'liler bir araya geldiğinde bolca bilgi paylaşımında bulunuyorlar çünkü ve birbirlerine verdikleri tüyolarla daha iyi ''host'' olmayı öğreniyorlar. Sahip olduklarımızı daha keyifle paylaşmayı öğrendikçe dünyayı ileri taşıyan yeni ekonomide Türkiye'nin de katkısı olacak ve çok faydasını göreceğiz.

Etkinlik Günü:

fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare
Çok keyifli ve verimli bir gündü.
Ellerimle kızıma hediye olarak bir Nar defteri basabilmek de harika oldu.

Kıvanç Zaimer / Enerjisa CEO

Aslında meditasyon gibiydi benim için.
Bir de şunu fark ettim ki herkes yazarken karakteristik özelliklerini yansıtıyor kağıda.
Teknik aynı olsa da sonuçlar çok farklı. Bu da çok özgün çalışmalar doğuruyor. 

Eğlenceli gün için tekrar teşekkür ederim!

Canan Kara / Training & Development Team Leader

Kaligrafi atölyesinin hem uğraşması hem de sonucu sıcacıktı. Aslında iş hayatının içinde o kadar buz gibiyiz ki sizin samimiyetiniz de iyi geldi.

Öncelikle küçük dokunuşlarla büyük heyecanlar yaşatmayı öğrendik diyebilirim.

Kendi adıma teşekkür ederim, umarım daha nice atölyeler sunma fırsatınız olur, bendeki referans muazzam:)

Seda Türkoğlu / Senior Project Manager / Arçelik

Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi
Bankacılık gibi meslekler genelde zihin yoran işler oluyor, gün içinde yoğunluğunuzu yorgunluğunuzu farketmiyosunuz. Sonra o zihinle eve gidince boş boş televizyona bakıp rahatlamaya çalışıyoruz maalesef ki :)

Geldiğimiz kaligrafi eğitimi sayesinde bir yandan zihnimizi rahatlatırken bir yandan da tasarlamanın ve yaratmanın ne kadar keyif verici olduğunu tattık. 

Ayrıca kalemleriniz mükemmel, yoğun bir kırtasiye alışverişi yapma gereği hissettik.

Burcu Yiğitgil / Sales Trainee / Garanti Bank

Air Bnb'nin Yeni Logosuyla Serigrafi
Bitti Gitti bir mesaj uzaklıkta!

Vakalar

Tüm Vakalar

Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?