Kurumsal Çözümler
>
Vaka Çalışmaları
>
Sahibinden.com ile Kaligrafi Şöleni

Sahibinden.com ile Kaligrafi Şöleni

2016 yılının son iş gününde ikinci kez ziyaret ettiğimiz, Türkiye'nin en hızlı büyüyen internet şirketlerinden sahibinden.com'un ofisinde Kaligrafi atölyesi düzenledik

Etkinliğe dair
Sahibinden.com ile Kaligrafi Şöleni

Sahibinden.com

Ayda 33 milyondan fazla tekil ziyaretçisiyle Türkiye'nin buluşma noktası.

24

Katılımcı

120

Dk.

24

Eser

Elle yazmak, liderlik ve innovasyon için ihtiyacımız olan beyin bölgelerini çalıştırıyor. Kurumsal hayatta başarılı olmak için gereken samimiyeti yazdıklarınızla yansıtmak mümkün oluyor : Toplantılarda fikir görselleştirirken, deftere not alırken, kilit müşterilere tebrik notları yazarken...

2016 yılının son iş gününde ikinci kez ziyaret ettiğimiz, Türkiye'nin en hızlı büyüyen internet şirketlerinden sahibinden.com'un ofisinde Kaligrafi atölyesi düzenledik. Kendi kaligrafi çalışmaları tasarladığı ürünlerle milyonlarca kişiye ulaşmış Erbil Sivaslıoğlu'nun tipografi sunumu sonrası herkes kağıt ve kalemlerle sevdiği kelimeleri yazarak tarzını keşfetti.

Yeni yıl öncesi verdikleri hediyelerin yanında elleriyle keyifli not yazmayı öğrenen ekip; ailelerine, sevdiklerine ve arkadaşlarına bolca duygu görselleştirdi.

2017'de şirketçe büyümeye devam ederken birey olarak da büyümek için kaligrafiden yararlanacak ekiple çalışırsanız belki siz de el yazımı bir not alırsınız!

Meditasyon gibiydi benim için.

Bir de şunu fark ettim ki herkes yazarken karakteristik özelliklerini yansıtıyor kağıda. Teknik aynı olsa da sonuçlar çok farklı. Bu da çok özgün çalışmalar doğuruyor.

Eğlenceli gün için tekrar teşekkür ederim!

Canan Kara

Training & Development Team Leader
Sahibinden.com
No items found.
fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı el yapımı eserlerin üretimiyle geçmesini diliyorsanız, Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderip,
1 iş günü içinde size özel teklifinizi inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Önceki Etkinliklerden

Kurumsal Etkinlikler