Kurumsal Çözümler
>
Vaka Çalışmaları
>
L'Appart ile Kaligrafi Şöleni

L'Appart ile Kaligrafi Şöleni

Creative & Communication Agency www.lappartpr.info

Etkinliğe dair
L'Appart ile Kaligrafi Şöleni

L'Appart

L'Appart PR İstanbul; moda, güzellik, lifestyle ve lüks segment markalarına offline ve online olarak iletişim, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

11

Katılımcı

120

Dk.

11

Eser

L'Appart PR İstanbul; moda, güzellik, lifestyle ve lüks segment markalarına offline ve online olarak iletişim, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.Kuruldukları 2008 yılından itibaren onların dahil olduğu bir moda çekimine, düzenledikleri bir defile sonrası etkinliğine ya da temsil ettikleri bir modacıya karşılaşmış olmanız muhtemel. Armani, Dior, Les Benjamins, hatta bildiğiniz her marka farklılığını logosundaki ve kıyafetlerindeki tipografi ile gösteriyor.

L'appart ekibi 2016'daki başarılarını kutlamak için Bitti Gitti'de kaligrafi atölyesine katılarak kelimelerine keyif katmayı öğrendiler.Erbil'den font ailelerinin tarihi ve farklı yazı çeşitlerine dair sunumu dinledikten sonra herkes Tombow & Edding kaligrafi kalemleriyle kağıt üstünde alıştırmalara başladı.

Erbil ekip arasında gezinip sorulara cevaplar ve pratik tüyolarla herkesin özgün yazı stilini ortaya çıkardı.Tüm ekip hazır olduğundaysa Bitti Gitti'de kesilmiş ve zımparalanmış ahşap parçaları geldi. Ofiste sergilenecek yılbaşı ağacı için L'appart ekibi kendi yeniyıl hayallerini yazdı.Atölye sonrası onlara özel notlar ve videolarla istedikleri zaman kendilerini geliştirip el yazılarına keyif katabilecekler.

İsterlerse beraber çalıştıkları modacılara ve ajanslara el yazılı teşekkür notları, ister afişlerinde ve sosyal medyalarında görsellere yazılı şovlamalar ; eller kirlenir, zihin temizlenir!

L'Appart
No items found.
fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı el yapımı eserlerin üretimiyle geçmesini diliyorsanız, Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderip,
1 iş günü içinde size özel teklifinizi inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?

Önceki Etkinliklerden

Kurumsal Etkinlikler