Bitti Gitti Logo nav

L'Appart ile Kaligrafi Şöleni

12

/

12

/

2016

L'Appart PR İstanbul; moda, güzellik, lifestyle ve lüks segment markalarına offline ve online olarak iletişim, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.Kuruldukları 2008 yılından itibaren onların dahil olduğu bir moda çekimine, düzenledikleri bir defile sonrası etkinliğine ya da temsil ettikleri bir modacıya karşılaşmış olmanız muhtemel. Armani, Dior, Les Benjamins, hatta bildiğiniz her marka farklılığını logosundaki ve kıyafetlerindeki tipografi ile gösteriyor.

L'appart ekibi 2016'daki başarılarını kutlamak için Bitti Gitti'de kaligrafi atölyesine katılarak kelimelerine keyif katmayı öğrendiler.Erbil'den font ailelerinin tarihi ve farklı yazı çeşitlerine dair sunumu dinledikten sonra herkes Tombow & Edding kaligrafi kalemleriyle kağıt üstünde alıştırmalara başladı.

Erbil ekip arasında gezinip sorulara cevaplar ve pratik tüyolarla herkesin özgün yazı stilini ortaya çıkardı.Tüm ekip hazır olduğundaysa Bitti Gitti'de kesilmiş ve zımparalanmış ahşap parçaları geldi. Ofiste sergilenecek yılbaşı ağacı için L'appart ekibi kendi yeniyıl hayallerini yazdı.Atölye sonrası onlara özel notlar ve videolarla istedikleri zaman kendilerini geliştirip el yazılarına keyif katabilecekler.

İsterlerse beraber çalıştıkları modacılara ve ajanslara el yazılı teşekkür notları, ister afişlerinde ve sosyal medyalarında görsellere yazılı şovlamalar ; eller kirlenir, zihin temizlenir!

fter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespearefter - Shakespeare
Çok keyifli ve verimli bir gündü.
Ellerimle kızıma hediye olarak bir Nar defteri basabilmek de harika oldu.

Kıvanç Zaimer / Enerjisa CEO

Aslında meditasyon gibiydi benim için.
Bir de şunu fark ettim ki herkes yazarken karakteristik özelliklerini yansıtıyor kağıda.
Teknik aynı olsa da sonuçlar çok farklı. Bu da çok özgün çalışmalar doğuruyor. 

Eğlenceli gün için tekrar teşekkür ederim!

Canan Kara / Training & Development Team Leader

Kaligrafi atölyesinin hem uğraşması hem de sonucu sıcacıktı. Aslında iş hayatının içinde o kadar buz gibiyiz ki sizin samimiyetiniz de iyi geldi.

Öncelikle küçük dokunuşlarla büyük heyecanlar yaşatmayı öğrendik diyebilirim.

Kendi adıma teşekkür ederim, umarım daha nice atölyeler sunma fırsatınız olur, bendeki referans muazzam:)

Seda Türkoğlu / Senior Project Manager / Arçelik

L'Appart ile Kaligrafi Şöleni
Bankacılık gibi meslekler genelde zihin yoran işler oluyor, gün içinde yoğunluğunuzu yorgunluğunuzu farketmiyosunuz. Sonra o zihinle eve gidince boş boş televizyona bakıp rahatlamaya çalışıyoruz maalesef ki :)

Geldiğimiz kaligrafi eğitimi sayesinde bir yandan zihnimizi rahatlatırken bir yandan da tasarlamanın ve yaratmanın ne kadar keyif verici olduğunu tattık. 

Ayrıca kalemleriniz mükemmel, yoğun bir kırtasiye alışverişi yapma gereği hissettik.

Burcu Yiğitgil / Sales Trainee / Garanti Bank

L'Appart ile Kaligrafi Şöleni
Bitti Gitti bir mesaj uzaklıkta!

Vakalar

Tüm Vakalar

Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Teklİf İster MİsİnİZ?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?