Unilever'in HPC Marketing Festivali için yaptığı canlı baskı etkinliğinden.

Serigrafi Baskı Etkinliği

Tarihi M.Ö. 800'lü yıllara dayanan, günümüzde hala en kaliteli ve doğal baskı yöntemi olarak kullanılan Serigrafi Baskıyı ekibinizle deneyimlemek ve kalıcı eserler oluşturmak için harikulade bir etkinlik.

Pek çok yüzeye baskı

Serigrafi tekniği sayesinde %100 pamuklu tişörtler, bez çantalar, tek ortalı defterler gibi pek çok farklı yüzeye baskı alınabiliyor.

Aynı tasarım, farklı sonuçlar

Her bir baskı diğerinden minik farklılıklara sahip olabiliyor. Dilediğiniz renk boyayı koyup, ellerinizle ragle yardımıyla baskınızı kendiniz oluşturuyorsunuz.

Değerlerinizi görselleştirin

Serigrafi baskı ile kalıcı olmasını istediğiniz hemen her değer ve kutlamalık gelişme için baskı etkinliği düzenlenebilir.

Hedef ve Veri görselleştirmeleri

Sayılar, grafikler ve yıl içinde ulaşılması hedeflenen kotalar gündelik hayata keyif katan birer esere kendi ellerinizle dönüşebilir.

Serigrafi baskı etkinliği için ihtiyacınız olan çerçeve, boya ve ragle gibi ilgili tüm ekipmanları Bitti Gitti size temin ediyor.

Festivaller, fuarlar ve lansman partileri gibi yüzlerce kişinin dahil olduğu etkinliklerde Serigrafi Baskı tekniği ile unutulmaz deneyimler yaşanabilir.

Yıllar boyu kullanacağınız, kendi ellerinizle bastığınız eserler üretmek için serigrafi baskı tekniği birebir.

Kurumsal değerlerinizi en kalıcı hale getirmenin bir başka keyifli yolu da onları ellerinizle baskılıyor olmak.

Serigrafi baskı etkinliği herkesin dakikalar içerisinde kendi kalıcı ve doğal baskısını yapmasına olanak sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl tasarımlar basılabiliyor?

Serigrafi baskı tekniğinde her renk için ayrı bir kalıp oluşturuluyor. Bu kalıp dilediğiniz renk boya ile basılabiliyor. Bu yüzden tasarımların tek renk ile belirgin olacak şekilde yapılması büyük önem taşıyor.

Kurumsal logolar, yazılar, çizimler hepsi mümkün.

Tasarım desteği sağlıyor musunuz?

Sizin hazırladığınız tasarımı serigrafi kalıbında en iyi sonuç vermesi için önerilerde bulunuyoruz.

Eğer tasarım çalışmasını size özel yapmamızı istiyorsanız etkinliğiniz ile ilgili bizimle detayları paylaşarak tasarım teklifi alabilirsiniz.

Eğitmene gerek var mı?

Serigrafi baskı tekniğini 5000'den fazla birey ile keyifle uygulanmasını sağlayan Serigrafi Ekipmanlarımız sayesinde rahatlıkla siz de ekibinizle baskılar oluşturabilirsiniz.

Aynı anda 20'den fazla katılımcılı etkinliklerde Bitti Gitti eğitmenlerinden destek almanızı öneriyoruz.

Dijital baskıdan farkı nedir?

Ellerinizle kalıcı bir eser oluşturmanın benzersiz keyfine ek olarak Serigrafi baskıda kullanılan %100 doğal kumaş boyaları baskı yapılan yüzeyde ele gelmeyen, yumuşacık bir desen oluşturur.

Bu sayede hem doğaya duyarlı üretim yapılıp, hem de en yüksek kalitede baskı elde edilmiş olur.

Baskılar uzun ömürlü mü?

Doğal kumaş boyaları makinada yıkanabilir ve kullanılan tişört ile birlikte doğal olarak eskir. Herhangi bir yıpranma, çatlama olmaz. Kısacası serigrafi baskı sayesinde baskılarınızı yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Başka hangi yüzeylere uygulayabiliriz?

Deri, ahşap plaka gibi farklı yüzeylere ve hatta 2018 Alman Tasarım Ödüllü Ahşap Ses Sistemleri üzerine harikulade baskılar yapabilirsiniz.

Dokulu kağıtlara baskılar ile kartvizitler, mantar plakar üzerine baskılarla bardak altlıkları yapılabilir.

İz Bırakan Etkinlik ve Objeler

“Eller Kirlenir, Zihin Temizlenir” felsefesi ile 2013 yılından beri özgün obje tasarımları ve kurumsal etkinlik konseptleri ile sektöründe lider markaların gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Her etkinlik ve üretilen obje ile kazandığımız deneyimleri ürünlerimizde geliştirme olarak uygulayarak daimi dönüşüme devam ediyoruz. Tutkumuzun meyvesi olarak kurumsal etkinliklerin dışında ürünlerimiz tasarım dünyasının önde gelen ödüllerini kazanıp, dünyanın pek çok noktasında seçkin tasarım mağazalarında satışa sunulmaktadır.

12.500+
Katılımcı
154+
Kurum
228+
Lokasyon
Bitti Gitti - Referanslar

Teklİf İster Mİsİnİz?

Siz de bir sonraki kurumsal etkinliğinizin kalıcı eserler üretimiyle geçmesini diliyorsanız Bitti Gitti'den teklif almadan karar vermeyin.

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısından ve etkinliğinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir,
1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi. Size en yakın zamanda kurumsal iletişim uzmanımız Kerem Güneş geri dönüş yapacaktır.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?