Bayi ve İş Ortakları İlişkileri

Bayi ve İş Ortakları İlişkileri

Müşterilerinizle temas noktanız bayiler ve kurumsal süreçelerinizin destekçisi iş ortaklarınız ile ilişkilerinizi güçlendirmek için Bitti Gitti etkinlik ve ürün seçenekleri birebir.

Bayi Etkinlikleri

Belirli periyotlarda düzenlediğiniz bayi buluşmalarında hem kurumsal değerlerinizi yansıtan, hem de gündelik hayata keyif katan objeler tasarımını birlikte yapabilirsiniz. Tüm katılımcı sayı gruplarına uyumlu farklı Bitti Gitti Kurumsal Etkinlikleri ile kısa sürede kalıcı eserler üretmek mümkün.

Mercedes Bayi Toplantısı için serigrafi baskılı tişört ve defterler.

Değerlerinizi Yansıtan Bayi Etkinlikleri

Müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek için kurumsal değerlerinizi yansıtan Bitti Gitti etkinlikleri birebir. Kişiselleştirmeye hazır el yapımı ürünler, doğal ekipmanlar ve kurumunuza özel bilgilendirici mobil sayfa ile bayileriniz dilediği zaman kilit müşterilerini davet ederek keyifli etkinlikler düzenleyebilir.

Değerlerinizi yansıtan bayi etkinlikleri

Koleksiyon Mobilya, Bitti Gitti Defter Kit'lerini kullanarak, iç mimariye duyarlı kitlesinin büyük ilgi gösterdiği defterleri birlikte dikmenin keyfine vardılar. Pek çok farklı proje için Koleksiyon Mobilya ürünlerini tercih eden tasarımcılar, mağazayı alışveriş dışında samimi bir üretim süreci ve bilgi paylaşımı için ziyaret ederek zihinlerindeki marka bağını güçlendiriyor.

Defter dikme tekniği gibi, diğer Bitti Gitti ürün kişiselleştirmeleri de sadece o eser ile bitmeyip, yıllar boyu yenileri yapmak için de gerekli ilham ve teknik bilgiyi aktarıyor. Bu sayede gerçekleştirdiğiniz etkinlikler çok uzun süre kalıcılığını sürdürüyor.

Kurumsal Hediyeler

Değerlerinizi yansıtan kalıcı ve gündelik hayata keyif katan hediyeler için Bitti Gitti'nin el yapımı kişiselleştirme alternatifli ürünleri birebir. Toplu bir etkinlik yapılmıyorsa herkesin kendi ürününü tasarlaması yerine kurumsal renklerinizde ve ahşap isim yakma seçenekleriyle iz bırakan hediyeler gönderebilirsiniz.

Kurumsal Defter Seçkisi

Bayi ve İş Ortakları İlişkileri

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?