Motivasyonel Etkinlikler

Motivasyonel Etkinlikler

Motivasyonel etkinlikler, çalışanların enerjisini yenilemeleri ve takım çalışmasını geliştirmeleri için harika bir fırsat sunar.

Motivasyonel Kurumsal Etkinlikler buna ek olarak çalışanlar arasında iletişimi artırır ve kurum kültürüne katkıda bulunur. Bu nedenle, kurumlar motivasyonel etkinliklere yatırım yaparak, çalışanların işe olan bağlılıklarını artırabilir ve iş verimliliğini yükseltebilirler.

Bitti Gitti olarak, birbirinden ilham verici ve üretim odaklı motivasyonel etkinlikler sunuyoruz. İster bir Ahşap Ses Sistemi yapın, ister Defter Dikim Etkinliği'ne katılın, isterseniz de Serigrafi Baskı atölyesinde kendi tasarımınızı oluşturun, her bir etkinlikte çalışanlarınızın yaratıcılığını keşfetmelerini ve takım çalışması becerilerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Etkinlik sonunda çalışanlarınızın kendi elleriyle ürettikleri objeler, yıllar boyu keyifle kullanabilecekleri hatıralar olarak kalıyor. Bu sayede etkinlik sonrasında yıllar boyu iz bırakan hatıralara zemin oluşturuluyor.

Ekipçe projenizin yıldönümünü veya yakın zamanda gerçekleşen bir hedefi kutlamanın daha kalıcı olması için ellerle üretim yapmak birebir.

Kurum içi yenilikler ve duyurular için etkinlikler

AirBnb logosunu yenilediğinde coşku ile kutlama yapmak istediğinde benzer bir yöntemi seçti. Bitti Gitti Serigrafi kiti ile yeni logo ikonu baskıya hazır hale geldi. Katılımcılar dilediği renkte, sayıda ve açıda tişörtlerine bastı. Hem serigrafi baskı tekniğini deneyimlenip, hem de yıllar boyu keyifle gündelik hayatlarında kullanacakları bir eser üretildi.

AirBnb ile yeni logo kutlama etkinliği

Serigrafi Baskı Etkinliği'nin Motivasyonel Avantajları

• Tek bir tasarımı her katılımcı dilediği renkte kendi elleriyle basıyor

• Özgün sonuçlar ile ortak tasarımı paylaşan en az katılımcı sayısında eser aynı anda yapılıyor.

• Oluşturulan çanta veya tişört gibi baskılı eserler gündelik hayatta kullanıldıkça etkinlik günü hatırlanıyor.

Kalıcı Eserler, Kalıcı Motivasyon

Yeni bir teknik deneyimlemek, tüm ekip aynı zorlukla farklı yöntemlerle yaklaşarak hem keyifli hem de verimli vakit geçirmek mümkün.

Enerjisa İnovasyon Kulübü Açılış Etkinliği

Serigrafi ile Defter Kapak Baskıları

Kurum içi gelişmeleri ve yenilenen hedefleri yep yeni defterler ile kutlamak harika bir yaklaşım. Enerjisa da serigrafi baskı etkinliği ile ilham verici tasarımların olduğu şablonlar ile İnovasyon Kulübü açılışını tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirdi.

Yıllar boyu kulüp içi fikir üretimleri ve proje takiplerinde kullanılacak, her katılımcının elleriyle ürettiği benzersiz defterler.

Motivasyonel Etkinlikler

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?