Kilit Müşteri Yönetimi

Kilit Müşteri Yönetimi

Bitti Gitti Kurumsal Etkinlikleri ve Kurumsal Ürünleri ile Kilit Müşteri Yönetimi sürecinizi güçlendirebilirsiniz. Manevi değeri yüksek ve iz bırakan el yapımı objeler ve ekip çalışmalarıyla iki ana yaklaşımımız var.

Kilit Müşteri Canlandırma Etkinlikleri

Marka yöneticilerinin, kilit müşterilerini farklı perspektiflerden canlandırması, onların duygularını benimsemek için oldukça önemli.

Katılımcılar, projeleri için en önemli kurum ve bireylerin kimlik kartlarını oluşturuyor. Alışılmış tekniklerin dışında kelimeler veya formalarla değil, elleri kullanarak doğal tasarımlarla bu canlandırmalar kalıcı hale geliyor.

Kilit Müşteri Yönetimi
Kilit Müşterileri Canlandırmaları / Özgün Yaklaşımlar

Manevi Değeri Yüksek Hediyeler

Kilit müşterileriniz, aynı zamanda iş ortaklarınız da olabilir. Birlikte gerçekleştirdiğiniz büyük etkinlikler sonrası duygularınızı ifade etmek için onlara özel tasarımlı, el yapımı hediyeler manevi değeri yüksek olması ve gündelik hayatta kullanım imkanlarıyla yıllar boyu hatırda kalır bir seçim.

AXE reklam fimli çekimini gerçekleştiren ajans için özel hediyeler

Kurumsal Etkinlik Eser Seçimi

Etkinlik süresince yapılan tasarımları kalıcı hale getirmek ve gündelik hayatta keyifle kullanabilmek için; Bitti Gitti Kurumsal Ürünler 'i birebir.

Seçtiğiniz obje üzerinde Ahşap Yakma, Vernik ve Boyama teknikleri kullanılarak birer eser haline dönüşüyor. Bu eserler hem kilit müşterilere hediye edilebileceği gibi, hem de yapan kişi tarafından kullanılarak, oluşturulan canlandırmanın kalıcılığı arttırılabilir.

“Müşterİlerİ Canlandırma GüçlendİkÇe, Yapılması Gerekenlerİ gÖrmek ve gelİştİrmek kolaylaşıyor.”
- John Russell, CEO, Harley Davidson

Kurumsal Hediyeler

Kilit müşteriniz muhtemelen pek çok firmanın da önde gelen müşterilerinden. Yıl içerisinde özel günlerde gönderilen onlarca seri üretim ajanda, çikolata ve çiçek ile karşılaşıyor olmaları markanızın farkını yansıtabilmesi için büyük fırsat.

Kilit müşterinize özel el yapımı Bitti Gitti objeleri kurumunuza özel renklerde ve lazer ile logo yakma seçenekleriyle.

Kurumunuza Özel Üretimler

Tüm Bitti Gitti Kurumsal Ürünleri gündelik hayata keyif katması ve fayda sağlaması için tasarlandı. Aralarında 2018 Alman Tasarım Ödüllü Ses Sistemi'nin de bulunduğu ürün seçkisinin tamamı el yapımı ve kurumunuz için kişiselleştirilebiliyor.

Kurumsal Defter Üretimi
SEEM Danışmanlık şirketinin özel üretim Koptik Defterleri

Lazer Yakma ile Kişiselleştirilebilir

Tüm Bitti Gitti objeleri ham huş ağacından yapılır. Lazer ile ahşabın doğal dokusunu koruyarak kalıcı isim ve desenler oluşturabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi taşıyan, el yapımı objeler için Bitti Gitti Kurumsal Ürünler seçkisi birebir.

Kilit Müşteri Hediyeleri
Kurumunuza Özel Serigrafi Baskılı Çanta ve Özgünlük Belgesi

Özgünlük Belgeleri Kişisel Notlar

El yapımı olması sayesinde her eser kendine özgün. Hem onlarca detaylı üretim adımından, hem de kullanılan doğal malzemelerden bahseden özgünlük belgesi kurumunuza özel kisiselleştirilebilir.

Kilit müşteri yöneticilerinin kişisel notunu eklemesiyle hediyeniz hazır.

Kilit Müşteri Yönetimi

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?