Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Bitti Gitti kurumsal etkinlikleri soyut kavramlardan kalıcı eserler oluşturmak için tasarlandı. Eğitim programlarınızın kalıcılığını güçlendirmesi ve farklı bir perspektif sunması açısından el yapımı objeler birebir. Hem eğitim modülünü özetleyen çalışmalar, hem de spesifik bir konunun derinlemesine incelenmesi için pek çok yaklaşım mümkün.

Mezuniyet Etkinlikleri

Özellikle uzun süren eğitim programları tamamlandığında yıllar boyu gururla sergilemek için el yapımı plaketler birebir. Kurumunuzun ve eğitim programının lazer ile yakıldığı ahşap paneller, mezunlar tarafından doğal tekniklerle kişiselleştirilerek özgün eser haline geliyor.

Kurumsal Eğitim Mezuniyet Etkinlikleri
Kişiselleştirmeye hazır Ahşap Plaketler DenizBank MBA Programı

Kalıcı Eğitim Konuları

Bir konunun farklı açılardan değerlendirilmesi, beyinde farklı bölgelerde nöronları tetikleyerek kalıcılığını güçlendiriyor. Eğitim programınıza belirli bir konsept üzerinde hem tasarım hem de eller ile üretim ekleyerek bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim  Etkinlikleri
Danone HR Günü Defter Etkinliği

Defter ile Açılış

Eğitim programlarına başlamanın bir diğer harikulade yolu da o programa özel defteri ellerimizle yapıyor olmak. 10 Dakikalık eskiz çalışması, 20 dakikalık kapak tasarım uygulaması ve 20 dakikalık koptik dikiş tekniği ile bir saat içerisinde yıllar boyu etkisi devam eden bir eğitim açılışı mümkün.

Kurumsal Defter Etkinliği

Kurumsal Eğitimler

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?