Vizyon Toplantıları

Vizyon Toplantıları

Şirket değerleri, hedef ve vizyon güncelleme toplantıları gibi farklı yaklaşımların desteklendiği etkinliklerde Bitti Gitti ürünleri ile süreçler kalıcı eserlerle taçlandırılabilir.

Toplantı Konuları Odaklı Etkinlikler

Yenilikçi düşünmeyi tetikleyen, doğal tekniklerle el yapımı süreçler kısa sürede verimliliği arttırıyor. Karmaşık bir konuyu, tamamen farklı bir yaklaşım ile canlandırmak, sonucu da yıllar boyu kullanılabilecek bir esere dönüştürmek Bitti Gitti Kurumsal Etkinliklerinin öne çıkan farklarından.

Tasarım odaklı fikir geliştirme süreçleri

Farklı Yaklaşımları Canlandırmak

Bir fikrin pek çok farklı açıdan desteklenmesi pek çok detayında geliştirme imkanı sunuyor.

Örneğin, kurum olarak yeni bir ödeme sistemine geçmeyi değerlendiriyorsunuz. Bu konunun derinlemesine incelendiği ve sorumlu tüm kişilerin bulunduğu, oldukça önemli bir toplantı. Tüm süreci daha verimli hale getirmek için kısa süreliğine bu konuya farklı bir perspektiften yaklaşım için ufak bir çalışma yapıyoruz;

Yeni ödeme sistemi entegrasyonunu kullanıcının gözünden hayal edip, eğer bir manzara olsaydı yeni ödeme sistemimizi deneyimleyen bir kullanıcı kendini nasıl bir yerde hissederdi?

Yeni ödeme sistemini deneyimleyen kullanıcı manzarası

Kalıcı Eserler, Kalıcı Fikirler

Toplantının öne çıkan fikirlerini, ahşap objelerler üzerinde tasarıma dönüştürerek kalıcı hale getirebilir. Bu sayede yıllar sonrasında bile verilen kararlar ve etkileri çok daha yakından takip edilebilir.

Ahşap yakma, sulu boya ve vernik uygulamaları gibi doğal tekniklerle, kalıcı ve fonksiyonel eserler üretiyor olmak tüm zihinsel süreci pekiştiriyor.

2020 hedefleri Ahşap Çiçek Dürbünü üzerinde kalıcı hale geliyor.

Öne Çıkan Konuların Kalıcılaştırılması

Katılımcıların, toplantıda öne çıkan konuları hem tasarım hem de söz kalıbı olarak kalıcı hale getirmesi sonuçların yıllar boyu zihinlerde olumlu çağrışımlarla anılıyor olmasını destekliyor. Hem gündelik hayatta pek çok kullanım alanı olan, hem de üzerinde kalıcı desenler oluşturmaya elverişli pek çok Bitti Gitti kurumsal ürünü toplantılarınızı bir üst seviyeye taşımaya hazır.

Toplantı Destek Ekipmanları

Farklı yaklaşımları hızlı bir şekilde oluşturmak ve sonrasında bir adım geri atıp hepsini incelemek yenilikçi düşünceleri açığa çıkartmak için harika bir yöntem. Bu süreci daha da pratik hale getirmek için Ahşap Panel Seti'ni oluşturduk.

Boş bir sayfayı pek çok bölmeye ayırıp, düşüncelerinizi gruplamak için mükemmel bir fırsat. Bu sayede ilk ürettiğiniz fikir en iyi olması baskısını ortadan kaldırarak, pek çok alternatif oluşturmayı destekliyor.

Ahşap İnfografi Seti

Vizyon Toplantıları

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?