Veri ve Hedef Görselleştirmeleri

Veri ve Hedef Görselleştirmeleri

Derlenen verileri anlamlandırmak veya yaklaşan hedefleri görselleştirmek için Bitti Gitti kurumsal etkinlikleri birebir.

Katılımcıların farklı perspektiflerden kurumsal hedeflerini ve analizlerini bir eser tasarımında kullanıyor olması ile projenizin etkisini ve kalıcılığını yükseltmek için tasarlandı.

Veri Analizi Çalışmaları

Kurumsal hayatta sıkça karşılaştığımız veri analizine farklı bakış açıları kazandırmak için Bitti Gitti Kurumsal Etkinlikleri birebir.
Hali hazırda toplanmış verinin katılımcılarla paylaşıldığı ve hedefler doğrultusunda anlamlandırma yaklaşımları üzerine fikir yürütmeyi destekleyen çalışmaları kalıcı bir eser haline dönüştürmek Bitti Gitti ile mümkün.

Bitti Gitti Doğal Kişiselleştirme Ekipmanları.

Hedefleri Görselleştirelim

Bu hedefler belirli bir departman için olabilir, dahil olduğunuz bir sosyal sorumluluk projesi olabilir. Kurumsal hayatta verimliliği arttırmak için hedeflerin yeri oldukça önemli. Ekipçe bu hedefleri daha kalıcı hale getirmek ve içselleştirmek için Bitti Gitti kurumsal etkinliklerini tasarladık. Katılımcılar önceden seçtiğiniz ham objeler üzerine güncel hedeflerini kendi yaklaşımlarıyla kalıcı hale getiriyor.

Analitik Düşünme Odaklı

Tüm Bitti Gitti Kurumsal Ürün ve Etkinlikleri yıllar boyu iz bırakması ve fayda sağlamaya devam etmesi için tasarlandı.

Ürünleriniz ile İnfografiler

Veri görselleştirmesini ellerimizle yapmak gibisi yok. Bu süreci daha da keyifli ve etkili hale getirmek için, öne çıkartmak istediğiniz bir ürününüzü kullanarak yüzlerce katılımcılı infografi duvarları oluşturabiliriz. Polisan yeni dış mekan boyası Hi-Pro serisini kutlamak için 3000 kişiye en sevdiği kitabı sordu, en çok sevilen ilk 100 kitabı tekrarlanma oranına göre büyüklü küçüklü eni 250 metrelik bir duvara ekipçe uyguladı. Kırmızı ile kitaplar, siyah ile dış çizgileri ve beyaz sprey ile kitap adları yazıldı. Hem veri toplanma hem de veri görselleştirme sürecini ekipçe yaşamak, aynı zamanda da yeni ürününüzü kutlamak için harikulade bir Bitti Gitti etkinliği.

Polisan'ın yeni Hi-Pro serisi ile en çok okunan kitaplar duvar infografi çalışması

Veri ve Hedef Görselleştirmeleri

ile ilgili ürünler

Diğer Kurumsal Etkinlik Yaklaşımları

Yılın en iz bırakan etkinliğini birlikte düzenleyelim

Etkinlik veya özel üretim hediyeler ile Kadınlar Günü'nü birlikte unutulmaz kılalım.

Kadınlar Günü Özel Etkinlikleri

TEKLİF İSTER MİSİNİZ?

Kurumunuza en uygun teklif için katılımcı sayısı ve etkinlik hedeflerinizden bahseden mesajınızı bize gönderebilir, 1 iş günü içerisinde size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınız başarıyla iletildi.
Eyvah ! Formda bir eksiklik olabilir mi?